Terminator Genisys (2015)

Nemůžu se zbavit dojmu, že je to spíš úplně jinej film, kde je mimochodem občas nějaký ten terminátor pro zpestření. Když na to koukám z tohoto pohledu, tak to byla docela příjemná podívaná, kde je z Arnolda příjemný plechový taťka mazlíček, co hláškuje a baví svým přístupem a řešením situací. Pokud na to ale koukám z pohledu fanouška terminátorů, tak je tenhle film skutečně podivná slepenina všeho možného s ještě divnější a zmatenější zápletkou. Doufám, že víc už se tato značka ždímat nebude, už tohle je takový lehký závan průšvihu, ale úplně špatné to ještě nebylo. 60%

Mimoni (2015)

Zaujatost, neobjektivnost, ale já si prostě nemůžu pomoct. Jít do sálu s tim, že budete za exota mezi bandou dětí a ještě to dovršit koupí mimoň menu, kde Vás obsluha odzbrojí otázkou "A jakou hračku si budete přát?" byla první zábavná část večera. Druhá zábavná část večera byl fakt, že v sále nebylo ani jedno dítě a plno lidí to mělo tak úplně stejně, pitíčko s hračkou a všude najednou samé přerostlé dítě, co se smálo každé kravině, co žlutá banda karikatur předváděla. Tenhle film není žádné umění, ale odreagování a pobavení Vám dá na výbornou, pokud ty žluté žvatlaly máte jenom trochu rádi. Neskutečně jsem se pobavil a super mega ukulele mě bude bavit ještě dlouho kdykoliv si na něj vzpomenu. :) :) 85%

Kung Fury (2015)

Mám pocit, že nic dokonalejšího v nejbližší době neuvidíte.

Rychle a zběsile 7 (2015)

Možná jsem trochu neobjektivní, ale nemůžu jinak. Akční podívaná, jak má být, má to všechno, vč. superzlého Stathama jako záporáka, který má snad víc životů než stádo Terminátorů. Při celé té akční podívané s místy skutečně přehnanými scénami Vám ale stihne být i smutno, když se díváte na neboštíka Walkera, jak si nevidomky jede svou poslední roli a závěrečné scény všechno ještě korunují. Jo, bylo to prostě důstojné zakončení jednoho dlouhého příběhu a jednoho zmařeného životu. Za sebe doufám, že to byl poslední díl už jenom z úcty k Paulovi.... Za mě 85%

Interview (2014)

Bůůům bůůům bůůům :-)))

Kingsman: Tajná služba (2014)

Výborný, svižný, neotřelý, originální. Wow, musím uznat, že mě dlouho takhle žádný film nenadchnul. Vaughn se zase předvedl v tom nejlepším světle. Originální nápad celého příběhu s dokonalým zpracováním, které je občas sice neskutečně absurdní, ale o to více zábavné. Vše korunovala naprosto masakrózní scéna v kostele, která snad posunula hranice všech filmových bitek na úplně nový level. Za mě krásných 90%.

Padesát odstínů šedi (2015)

Nějak jsem nepochopil, proč je tohle takový fenomén, tak mi zvědavost nedala. Co jsem dostal? Zabalené softporno s bohatým podivínem, co by rád řezal nezkušenou pannu, aby si udělal dobře. Tomu teda řikám zápletka jak prase a všechno to korunuje fakt, že na něco 2 hodiny koukáte a na konci vlastně nezjistíte vůbec nic, protože to je ustřihlé tak divným způsobem, že to nedává hlavu ani patu. No což, slečny to třeba potěší a minimálně bič bude díky tomu základním vybavením každé domácnosti. Za to je asi třeba tomuto fenoménu poděkovat...

Mortdecai: Grandiózní případ (2015)

Rozmanitost komentářů mě nijak nepřekvapuje, když jsem před filmem četl recenze, docela jsem čekal, že to tak bude. Nicméně já se skvěle bavil a moc se mi to líbilo. Sice se nemuselo všechno tak přehnaně točit okolo knírku, ale jinak to bylo docela pěkné a film měl slušný spád. Za mě slušných 70%.

Pizza Boy (2015) (seriál)

Vtipné, neotřelé a krátké. Stream se opravdu vytáhl, že se do něčeho podobného pustil a vše skvěle dobarvuje i Sin Cityácký look celého seriálu. Za mě 70% a doufám, že 12 dílů není vše a bude toho víc!

Fakjů pane učiteli (2013)

Teda jak většinu německé produkce nesnáším, tak tady musím smeknout klobouk. Tak zábavnou a originální komedii jsem už hodně dlouho neviděl. Skvělá zábava, která neurazí snad nikoho. 70%