Bestiář (2007)

Uznávám, že nad některými dialogy zůstane rozum stát a že někteří ač jinak dobří herci jsou zde poněkud.. neherečtí, a celkově mě to asi i zklamalo. Ale ne každá ženská, co se zrovna nasere na chlapa je hned feministka. A ne každej film, kde hraje ženská hlavní roli, je feministickej. Takhle bych mohla říct o spoooustě filmech, že to jsou sračky se šovinistickým podtextem. Ale proč?

Námořní vyšetřovací služba (2003) (seriál)

Nezlobte se na mě, nekamenujte mě ale.. Ale pro mě (i přes Abby a pár dobrých a vtipných scén) průměr.

Top Gun (1986)

Přestože je to (lehce) kýčovité, je to americká letecká propaganda, není to nic objevného ani nového, je ale třeba to brát s rezervou, takže dávám ***, a to i přesto, že Tomíka teda fakt nemusím.. .. aktualizováno: zapomněla jsem na celkem dobrou hudbu. Nicméně je fakt, že Žhavé výstřely si pustím radši.

Médium (2005) (seriál)

tak prvně bych tu ráda reagovala na něčí komentář, že Patricia je "hrozná machna". To vám ty americký hollywoodský vymejváky nebo ty telenovelský nesmysly plný plastikovejch dam už úplně vymyly mozky? Patricia hraje mámu od 3 dětí, v reálným životě to není tak, že po třech dětech bude vypadat jako modelka, co svátečně žere jenom jednou v tejdnu. Pokud ovšem nepoleze po každym porodu na tu plastiku. Ale to ženskou se zdravým rozumem nenapadne. Patricia je stále krásná, zajímavá a svým charismatem dodává seriálu to něco, co by tam jinak velmi chybělo. takže hodnotím za lepší 3+.

Sametoví vrazi (2005)

jsem naprosto fascinována Janem Dolanským.. jeho vyšinutý děsivý pohled absolutního magora.. který zmizel kdykoliv se jakožto Ludvík Křížek podíval na svou ženu a tvářil se tak.. neskutečně chlapecky zamilovaně.. úžasné. když jsem usedala před televizi, nečekala jsem nic moc, než slabší české krimi. a ono mě to víc než překvapilo a téměř přikovalo k TV. Co bych vytkla.. jak zde již někdo zmínil - dialogy byly vcelku slabší a pár kurva tam nemuselo být.. stále váhám mezi *** a ****.

Méďa Béďa (2010)

takhle mi zprznit můj oblíbený kreslený seriál z dětských let...

Matrix (1999)

Film, u kterého se mi tají dech, koušu si nehty, hryžu se do rtu a naskakuje mi husí kůže, i když už ho vidím po několikáté, je výborný film.

Byl jednou jeden polda (1995)

Po tom, co jsem byla nucena shlédnout u druhý a třetí díl, zvyšuji na ***. Škoda, že se nedá jít do mínusu, protože na další dvě pokračování, a zejména na to poslední, se mi i opad zdá mírné.