Star Wars: Epizoda II - Klony útočí (2002)

ehm.. Amidaluovou, jo? no to snad ne, to si páni distributoři přisypali do ranního cigára trochu kouzelnejch bylinek.. Nebyla jsem jedničkou tak zklamaná jako všichní ostatní, nicméně dvojka mě potěšila mnohem víc. Zábavné, akční a má to své kouzlo

Tři mušketýři (2011)

No. Celkem značně přitažené za vlasy, že. Kostýmy krásné, co se týče půvabů, bylo se na co dívat - mylady Milla je nádherná, Constance patřičně nevinná, a pánové taktéž - (dámy jistě ocení) je libo roztomilého, drsňáka, démonického, okouzlujícího nebo šarmatního slizouna (třináctky a čtrnáctky v řadě za mnou áchaly a vzdychaly jak posedlé, a používaly velice podivná slova k označení těch pánů - "ťuťín, sexič, kundínek, vymazlenec, apod", z nichž ani jeden neznám)? Nicméně, vzhledem k téměř bondovskému vybavení, (spoiler!) vzducholodím, přeživším pádům (zejména poslední scéna byla naprosto zbytečná, ale tady se zase projevuje hollywoodská záliba v "máme zaděláno na další díl") a totálně přehnané závěrečné bitce, přestože nelituju, že jsem na to šla do kina, moje nejoblíbenější adaptace Dumasova románu to tedy nebude. Možná že kdyby se to nejmenovalo Tři mušketýři a nevydávalo se to za zpracování knihy mistra Dumase, tak bych i jednu hvězdičku přidala.

Gia (1998) (TV film)

Působivé. Naprosto uchvacující Angie. I přes působivost nijak často nevyhledávám - nebo možná právě pro ni, je to dosti depresivní.

Wanted (2008)

Váhám váhám, stále váhám, mezi *** a ****.. vizuálně atraktivní, to ano, oblíbené slůvku, tu mockrát zmiňované - efektivní, to ano, obsazení více než ucházející, to ano, ale.. jedno velké ALE. a propo, by mě zajímalo, kudy že to jel vláček ČD? "líbí" se mi, jak se všichni derou natáčet do Čech, a pak se otevře úžasná rozlehlá a bohatá krajina, která má s tou českou pramálo společného (byť samozřejmě máme také své krásy, tak nevím, proč to).

Život nebo něco takového (2002)

A mně se to celkem líbilo. Co bylo na tomto filmu nejhorší, byl jednoznačně Angelinin kadeřník, tomu chlápkovi bych urazila ruce, Angie rozhodně není typ na perixodovou blondýnku (což jsme zjistili už ve filmu 60 sekund, kde jí to přeci jen ale slušelo o chlup (či blond vlas) víc). Některé scény zavání předvídatelným klišé a některé další jsou možná trochu zbytečné.. ale i tak to pro mě byla vcelku příjemná podívaná a nebráním se tomu, vidět to znovu. Ale bože Angie, opravdu doufám, že se od toho chlápka, co ti takhle zprznil vlasy, držíš dooost daleko, ta tvoje bílá natupírovaná hlava je prostě hrozná. Fakt puding.

Walker, Texas Ranger (1993) (seriál)

Ne, tohle opravdu ne. Žádnej herec tam prakticky není, protože to, co tam účinkuje je přehlídka stejně se tvářících ksichtů a to více či méně blbě. Půl hvězdičky za Chucka a jeho výraz opuštěného psa, který povětšinou v seriálu má. Zápletky jednotlivých dílů jsou neuvěřitelně blbé. Druhá půl hvězdička je za vtipy o Chuckovi a reklamu "vyfotíte nám dceru, jak bruslí?". Nemá to s tím nic společného, ale aby to mělo alespoň jednu hvězdičku - protože dát tomu odpad je zase škoda, viděla jsem horší.

Čtyřicítka na krku (2008) (TV film)

klišé, předvídatelnost a vošklivá Heather Locklear po X plastikách.. přibrzdi, nebo budeš vypadat hůř než voteklá kachna! nic pro mě. A nezláká mě ani opálený a naolejovaný Robert Buckley.

Miluj mě, prosím (2004)

Zde vévodí především ženy, a to nádherné ženy a to nejen krásou, ale i hereckými výkony. A ten závěr, podtržený Coldplay.. áách... slzička ukápla. A pak se přiznám, že jsem si ho pustila třikrát znovu.. kdo by odolal :) a ještě se pozastavím nad názvem.. Wicker park = Miluj mě prosím?

Avalonská střední (2010) (TV film)

Na takovéhle filmy obvykle (díkybohu) nekoukám.. vybrala ho má spolubydlící. Proč jsem na něj zůstala koukat? protože mě (zejména v druhé půli) zajímalo, jestli to bude gradovat do stále stupidnějšího a stupidnějšího závěru a jestli je to opravdu tak předvídatelné, jak se zdá. ANO a ANO.

Čokoláda (2000)

Bohužel, knížka Čokoláda od Joanne Harris se řadí mezi moje nejoblíbenější, takže jsem skoro zaplakala, co to s tím vyvedli.. časem jsem zkusila od zarytého lpění na knížce a detailech odprostit, ale i tak nedokážu dát víc než 3 hvězdy..