Byla to divoká noc (2015)

Řeklo by se další komedie a la "pařba" mužů středního věku utíkajících před zodpovědností a před realitou vůbec. Už od samého začátku víte, co bude následovat a jak celá ta historka dopadne. Nicméně tento film je trochu odlišný od těch ostatních. A proč je odlišný? Protože Seth Rogen snědl "houby" a postaral se o velkou porci legrace. Navíc to zahrál tak přesvědčivě, až bych věřil, že spousta zkušených "houbařů" si posteskne. Za mě 70%..

Trpaslík - Úterý (2017) (epizoda)

Přidám se k řadám těch, kterým se tento humor líbí. Mě nejvíce baví ten neskrývaný rasismus všech včetně představitele mladého Staňka. "Jsi černoch? Budeš hrát basket!" :D Jen tak dál. 90%

Zázračný nos (2016) (TV film)

Pohádková verze filmu Parfém - příběh vraha. Moc vydařený počin. 80%

Láska na vlásku (2014)

Pohádka v českém znění nedá na víc než 80%. Vo slovonskom originale je naozaj krajšie. Výprava a kostýmy super, hudba libá a princezny, respektive nevěsty hrdinů krásné. Chyběl mi trochu sníh, ale i tak si to zaslouží v porovnáním s ostatními výtvory česko-slovenské koprodukce minimálně 85%.

Santa je pořád úchyl (2016)

Je to jako jednička, ale v Chicagu. Santa randí s další ségrou paní Santové a místo čiperky babičky je tam svině matka. Dokonce i obleky mají stejné, ba co víc, hudba doprovázející jednotlivé fáze filmu je také identická. Zkrátka recyklát, který ani nemusíte vidět, protože už jste vše jednou viděli. 45%.

Svatojánský věneček (2015) (TV film)

Tak jsem se na tuto pohádku podíval po roce znovu a stále je to stejně špatné. Bez italského učitele bych asi nebyl tak shovívaný ve svém hodnocení a přesto, že nejsem žádný kritik, musím souhlasit s ostatními - je to takový "diblík", nemastný, neslaný film. Za mě 50%.

Škola princů (2010) (TV film)

Televizní pohádka s chudou výpravou, 'nedonošeným' scénářem a princeznou s vadou řeči. K nedělnímu obědu ano, na večerní pokoukání nikdy více. A ani jedna písnička - jaká škoda. 50%.

Ash vs Evil Dead - Pitevna (2016) (epizoda)

Skoro to vypadá, jakoby někteří zdejší komentátoři chtěli na sebe upozornit coby samozvaní "hororoví experti" i za cenu toho, že jejich sobecká snaha se zviditelnit může odradit potenciální diváky od shlédnutí snad nejšílenější a zaručeně nejlepší hororové komedie od dob Jacksonova Braindead. Je jasné, že každý jednotlivec pociťuje různé emoce v různých situacích. A stejné to je i u Ashe. Tam, kde jedni cítí strach, jiní plni očekávání sledují blížící se přízrak. Tam, kde jedni odvracejí zrak ve snaze nepoblít se z nechutných gore scén, se jiní nemohou přestat smát a "hltají" každý metr střeva navinutý na řetězovou pilu. Jsem jiný. 110%

Bourneův odkaz (2012)

Kdyby se film jmenoval jinak a nesnažil se vytěžit ze jména Bourne, byl by to slušný akční film se zajímavou zápletkou. Není. 60%.