Super-Blb (2022)

10/10. Já jsem TAK rád, že jsem neviděl žádný trailer a nevěděl o tom filmu prakticky nic. Nasmál jsem se jak nikdy a užil si to na 100%. Super-Blb dokonale paroduje a odkazuje na nynější superhrdinské filmy. Ani jeden vtip mi nepřišel nevhodný, cringe apod. Všechno to tam krásně sedělo. Jsem spokojený i s výběrem songů (ten co hrál jak skákal z okna do bazénu a v závěru). Doporučuji všem na to jít. Příjemná odreágovačka, který pobaví. Musím pochválit i dabing, který mi překvapivě sedl. Na závěr - Francouzi ty komedie prostě umí! Jo a nekoukejte na trailer (pro lepší zážitek).

Divoká noc (1991)

9/10. Velice příjemný film. Taková jednohubka, co si dáte když nevíte, na co kouknout. I stopáž co činí 79 min je dostačující. Hlavní dva protagonisté Jim a Josie, tedy Frank Whaley a Jennifer Connelly, jsou sympatičtí a mají mezi sebou dobrý vztah. Stojí za zhlédnutí, i když vás můžou % tady odrazovat.

Titans - Série 3 (2021) (série)

7/10. Titáni přichází se třetí sérii, která přináší problémy jako 2.série. Je tu plno nesrovnalostí, nelogičností a uspěchaný příběh. Ano teď mluvím hlavně o Red Hoodovi, který svou proměnu měl strašně rychlou, působilo to debilně a ani pětiletý time-jump v seriálu nebyl. Nelogičnosti jako jak se tak rychle dostávali z místa na místo apod. Nicméně abych nepsal jen co se mi nelíbilo, tak musím pochválit vizuál a hudbu. Titans si drží stále svůj krásný vizuál, což se mi líbí. A celkově jsem rád, že seriál jako je tento existuje, vždy rád uvidím cokoliv co se týče DC postav.

Prci, prci, prcičky: Kniha lásky (2009)

5/10. I když se jedná o nejslabší díl série (+ Stifler je tady nejhorší), tak aspoň to vylepšuje soundtrack a jakmile zazněli Fall Out Boy, byl jsem jejich. Pokus tvůrců udělat spin-off Prciček, kde není hlavní postava nějaký příbuzný Stiflera nevyšel, i když to potenciál mohlo mít. Stiflera tady sice máme, ale není nám známo jak moc příbuzný je (a taky tady má minimum prostoru a ani vám nepřiroste k srdci), v předešlých spin-offech jsme to měli aspoň vysvětlené. A to s tím losem bylo co? Hnusný CGI a vůbec to tam nemuselo být, mohli místo toho tu scénu vymyslet úplně jinak. Cameo pana Levenstein potěšilo jako v každém díle.

Prci, prci, prcičky: Spolek Beta (2007)

8/10. I když je to hrozná blbost, tak jsem se náramně bavil. Mentálně jsem se vrátil zpátky na základku, kdy to frčelo. Ale mám jednu věc co bych vytkl a to návaznost na předchozí díl, který stavěl hlavně na Erikovi a Tracy (na tom jak se miluji atd) a teď se s ním z ničeho nic rozejde, což mi přišlo blbý, ale možná nad tím jen až moc přemýšlím. Ve výsledku parádní komedie, která stojí za to. Prcičky mě zatím nezklamaly.

Scott Pilgrim proti zbytku světa (2010)

10/10. Tak výborný film jsem strašně dlouho neviděl. Uteklo mi to, tak rychle, že ani nevím, že jsem u toho strávil necelý dvě hodiny. Obsazení je tak perfektní a trefný a Michael Cera si krade každý záběr pro sebe. Nesmím taky zapomenou na Mary Elizabeth Winstead, která si mě hned získala (a to jsem s ní viděl jen Birds of Prey). Příjemné překvapení ala Chris Evans, Brandon Routh, Brie Larson (poprvé kdy mi nevadila) byli fajn a i když jejich jména zazněla v úvodních titulcích, tak jsem na ně úplně zapomněl v průběhu filmu. Další věc, která filmu neskutečně pomáhá je soundtrack a tady kloubouk dolů Brie, páč má nejlepší song z celého soundtracku. Kamera společně se CGI byli fenomenální a já prostě žral každou sekundu filmu. No a na závěr režie Edgara Wrighta.... Za mě nejlepší film od něho. Ani Cornetto trilogie na to nemá.

Armáda lupičů (2021)

9/10. Film, který táhne hlavní představitel, a to Matthias Schweighöfer. Jeho charisma a fakt, že je prostě sympaťák tomu strašně pomáhá. Jak herecky, tak na pozici režiséra. I když se zprvu počátku může zdát, že se jedná o zbytečný film v poměru toho kam zapadá (do Zombie světa), tak je to příjemná jednohubka a začátek do nového filmového univerza a to Army of the Dead, které Snyder vytvořil. Prosím všechny bohy, aby Snyder vrátil v pokračování, Planet of the Dead, Matthiase. A teď zpět k filmu. Líbí se mi humorná stránka, návaznost, narážky a odkazy (např. Zac Efron) a taky výprava, ale to je hlavně tím, že jsem vždycky rád, když se v nějakém takovém filmu objeví Česko. Celé obsazení neurazí a Nathalie září taktéž. Za mě to bylo lepší než Armáda mrtvých a nemůžu se dočkat na další filmy.

Sebevražedný oddíl (2021)

8/10. (Spoilery) Šel jsem na to s tím pocitem, že nevím co očekávat, ale byl jsem příjemně překvapen. Film sám o sobě má velice rychlé tempo a není minuta co byste se nenudili. Od začátku až do konce je to brutální, nahláškovaný a emocionální... má to prostě všechno! Akorát nejsem moc fanoušek pár úmrtí co se tam stali, protože myslím si, že postava třeba jako Rick Flag měla co nabídnout. Nejvíc z nových postav se mi zamlouval King Shark a Ratcatcher 2 (samozřejmě Bloodsport a Peacemaker se mi též líbili). Další věc co bych chtěl vypíchnout je soundtrack, který je zas a opět vynikající u DC filmu. No tak doufám, že WB se poučili a režisérům dají volný prostor.

Outer Banks - Season 2 (2021) (série)

10/10. Outer Banks jsem dlouho odkládal, protože jsem si myslel, že se jedná o další teenage věc, ale po přesvědčení jsem se na to před pár týdny podíval a ještě tak dobře, že zrovna vycházela s2 a já si prostě a jednoduše nemůžu stěžovat. Outer Banks v jistém slova smyslu je přesně ten seriál co jsem hledal. Má všechno. Každou minutu jsem byl víc a víc napětý a do poslední chvíle jsem nevěděl co se stane, páč reálně se mohlo stát cokoliv. Celá ustřední parta to táhne, záporaci taky a dlouho tu nebyl takový pár jako John B a Sarah, který bych shipoval víc a víc. Ovšem za zmínku stojí i herec co hraje Rafa, který mi přijde epizodu po epizodě zajímavější a zajímavější. Samozřejmě v poslední minutě zvrat jak hovado a zajímá mě co vymyslí dále. Jen se bojím, aby se to zbytečně nenatahovalo. (btw P4L!)

Flash (2014) (seriál)

5/10. Flashem jsem začal svoje takové seriálové "posednutí" a v době kdy jsem se začal koukat byl venku po 4. sérii 8. díl. Zkoukl jsem to všechno ani ne za měsíc a půl. Flash si nastavil 1. sérií strašně vysokou laťku, která bohužel nevydržela. To ale neznamená, že by byli ostatní série průšvih. 2. a 3. série jsou stále dobré, koukatelné a sice je v obou zase záporák nějaký Speedster, ale dokážou si udržet jakousi kvalitu a nenudí vás. Jenže pak přišla 4,5,6 a 7. série a to je čiré, nelogické peklo, které mi můj oblíbený seriál totálně zkazilo. Nevím co se stalo se scénaristy, showrunnery a tvůrci, ale to co v posledních letech předvádí je fakt špatný. Koukám to čistě jen z nostalgie, ale pokud to 8.sérii nějak nespraví, tak nevím. Když začínala 7.série, tak to chvilkama vypadalo, že tvůrci se vzpamatovali trošku a začínají s tím něco dělat. Ale ono ne. Je to ještě horší. A to nejhorší na tom je, že neplánují následující řadu jako poslední, nevím co s toho chtějí těžit, když všechno vytěžili už během 3.série.