Red 2 (2013)

Jsem evidentne vyjimka, ale mne se druhy dil libil jeste vic nez ten prvni. Jinak viz Enšpígl, akorat nesouhlasim s sim, ze se dvojka bere vazneji. Podle me je to spis naopak.

Hra o trůny (2011) (seriál)

***,5 hvězdičky. Někteří píší, že to je ukecané, já říkám, že proti knížce je to jen slabý odvar co se dialogů a celkově výpravnosti týká. Lepší než Hunger games, ale pořád je to jen výtah nejdůležitejších událostí + některé scény a postavy jsou přidané. Ehm.

Skyfall (2012)

Jako líbilo se mi to, ale že bych to považoval za nejlepší film na světě...

Hunger Games (2012)

Náhodou jsem viděl trailer a říkal si, že by to mohlo být hodně dobré. Ovšem knížka je většinou lepší. Další náhoda tomu chtěla, že jsem si koupil knihu a přečetl ji. Asi jsem čekal něco víc, ale rozhodně to byl nadpůměr. Pak jsem viděl film. To už jsem nečekal jsem nic a dle předpokladu to bylo slabší než kniha, ale zase žádná tragédie. Spíš takové plácání po povrchu tématu bez většího zapojení diváka. Je to v zásadě dvouhodinový videoklip / trailer na knihu. Tímto bych svoje nečekaně filozofické hodnocení ukončil a zpětně omlouvil knize, je fakt dobrá :)

Nedotknutelní (2011)

Super soundtrack. A děsím se toho, až se to pokusí natočit kluci z Halywůdu...

Rychle a zběsile 5 (2011)

Jednička je celkem dobrá, dvojka úplně neurazí, trojka už ano a čtyřku jsem radši ani neviděl. Mno. Podle nastoupeného trendu by pětka měla mít záporné hodnocení, ale není to tak. Je zdaleka nejlepší. Je to sice tradičně přehnané, ale celé je to postavené tak, že se prostě jen bavíte a neřešíte, že to je ve skutečnosti nesmysl. Takže rozhodně palec nahoru.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

První čtyři řady jsou super, pátá a šestá stojí celkem za prd, sedmá se zase zvedla, osmá opět super. Uvidíme, jak bude vypadat ta poslední(?).

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

První a druhá serie jsou super, třetí má svoje mouchy. Hlavně okolo prostředka. Ale na konci se to zase zvedne. A také se nesmíte stresovat pár nelogičnostma a nesmyslama v ději :)

Taková moderní rodinka (2009) (seriál)

Velké překvapení. Tento seriálový komediální dokument mě naprosto dostal. Zvlášť ty interview. Pokud se vám bude líbit pilotní díl, tak i zbytek (a vice versa). Druhá řada už je slabší, ale pořád nadprůměr.