Mladí a neklidní (1973) (seriál) odpad!

Dal bych jednu hvězdičku za úvodní melodii, kterou mě babička budila mnoho let, ale narušil bych žebříček a to bych nerad...

Rodinná pouta (2004) (seriál)

Dávám dvě hvězdičky za naprosto neuvěřitelné zvraty, které mě skoro vždy rozesmály (svojí trapností). Pokud nejste tak psychicky odolní jako já, tak odečtěte jednu až dvě hvězdičky.

Letiště (2006) (seriál)

Když to nebudete brát vážně, ale jako nadsázku, tak se u Letiště budete královsky bavit. Jako já.

Ano, šéfe s Gordonem Ramseym (2004) (pořad)

Gordon Ramsay opravdu nejde pro sprosté slovo daleko, zvlášť pokud se jedná o popis stávajícího stavu dané restaurace. Když si ale odmyslíme pro někoho možná nepřijatelnou mluvu, tak je to celkem zajímavá show a Ramsay je většinou úspěšný. Názorové rozpory některých šéfkuchařů a Ramsayho opravdu stojí za to. Kvalita kolísá od 3 do 5 hvězdiček.

Shortland Street (1992) (seriál)

Novozélandská Nemocnice na kraji města na úrovni Ulice, nic víc, nic míň. A v neděli dopoledne dávají všech 5 dílů za celý týden najednou. A bez reklam. Ha!

Jeskyně (2005)

Vůbec jsem netušil, co mám od tohoto filmu čekat a tak mne spíš potěšil. Nevyskytuje se zde žádný neohrožený hrdina, který všechny vyvvede z jeskyně pouze s několika škrábanci. Jeskynní potvory také nezabíjí všechny a všechno každých 5 minut nějakým efektním a brutálním způsobem. Takže z mého pohledu je to v daném žánru dobrý průměr.

Horton (2008)

První půlka filme mne opravdu bavila a hodně jsem se zasmál. Druhá půlka už je trochu slabší, ale i tak dávám čtyři hvězdičky, protože to byl nejvtipnější film, jaký jsem za poslední dobu viděl.

Křest ohněm (2005) odpad!

Na originálním obalu DVD tvrdí, že tento film navazuje na tradici Black Hawk Down (Černý jestřáb sestřelen). To možná navazuje, ale nesahá mu ani kotníky. Tento film je opravdu hrozný, po 30 minutách jsem ho vypnul a litoval jsem, že jsem to neudělal už o 15 minut dříve. Neschopnost vojáků trefit auto ani na 157 pokusů a speciální efekty, za které by se styděli už v roce 1951, jen podtrhují nudný příběh. Opravdu si přejete, aby je všechny postříleli co nejrychleji a byl už konečně konec. Kdo neviděl Black Hawk Down si může přidat jednu hvězdičku, ale na jen na vlastní nebezpečí...