Obr Dobr (2016)

Na tomhle filmu jsou zabavne jenom dve veci: prehnany britsky prizvuk a animace BFG, ktery opravdu vypada jako obri verze Marka Rylance. Jinak je to nudne az trapne. Prdici sceny byly za trest.

Podfukáři 2 (2016)

Slabsi nez prvni dil, ale porad zabava. Lepsi tri / horsi ctyri hvezdy.

Rebelka (2012)

Lepsi prumer. Original je namluveny se skotskym prizvukem, takze je to divocina jak ma byt.

Arrow (2012) (seriál)

Prvni a druha sezona me hodne bavily (****), u treti budu mit co delat, abych ji vubec dokoukal (**). Na dalsi nemam duvod koukat, pokud se nestane zazrak.

Jersey Boys (2014)

Az na par uprav je to natocene podle uspesneho muzikaloveho scenare. Nic vic, nic min.

Requiem za sen (2000)

Fuck. Tohle by meli poustet detem ve skole jako prevenci.

Fantom opery (2004)

Vzit slavny muzikal a natocit ho jako film proste nestaci. I kdyz je to svym "barevnym" zpusobem podobne Moulin Rouge (2001), tak mu nesaha po kolena.

Milionový nadhazovač (2014)

Klasika od Disney - relativne uspesny hlavni hrdina se chce postavit na vlastni nohy, nedari se, partner mu vnukne napad, zkousi to, dari se, nedari se, pak se zmeni, podari se, happy end.

Robocop (2014)

Tenhle film mi dluzi hodinu zivota, vic jsem se neodvazil obetovat. A poslusne hlasim, ze po dobu me pritomnosti se nic zavazneho nestalo.