Země krvavého slunce (2005)

Asi si říkáte, že jsem blázen, že jsem dal **** a asi máte pravdu. Ale když já jsem se u toho filmu nasmál jako už dlouho ne. Vidět tlustého Seagala hrát drsného policajta, to by ještě šlo. Ale vidět ho v romantické scéně v parku, to je úlet. Objetí malíčků budu mít před očima až do smrti (doufám, že si nepletu film). Jen podotýkám, že nejsem zrovna velký fanoušek S. Seagala a většinu jeho filmů jsem neviděl.

Kath & Kim (2002) (seriál)

Většině lidí se tento seriál asi zamlouvat nebude, protože humor je zde opravdu prostý, ale svým způsobem přesto zábavný. Chce to zpočátku hodně trpělivosti, protože to jsou tak trochu "Kopečkovi". Ale když si představím možný český remake, tak mi naskakuje kopřivka a začínají padat vlasy :).

Chůva k pohledání (1993) (seriál)

Je to občas opravdu sranda, ale já se na to prostě nevydržím dívat déle než pár minut.

Sedmé nebe (1996) (seriál)

Láska a víra hory přenáší! Ehm.

Ztraceni (2004) (seriál)

Prvních pár dílů se mi celkem líbilo, ale pak jsem to přestal sledovat a nijak mi to nechybí...

Futurama: Benderovo parádní terno (2007) (video kompilace)

Zklamání převeliké. Po hodině jsem koukal, kolik času zbývá do konce, jestli to nebude lepší vypnout. Update 07/2010: Přídávám hvězdičku, napodruhé se mi to celkem líbilo. Stay tuned.