Bourneovo ultimátum (2007)

Doopravdy jsem myslel, že názory o tom, že Tento film vás nenechá ani dýchat jsou přehnané, ale opak je pravdou, fantastická dvouhodinová filmová jízda po které si budete přát, aby měla další pokračování.

O.C. (2003) (seriál)

A opět. 3 * (z toho 1,5 * za pěkný herečky, dopřejte mi tu radost) za první serii, která přes všechno, k čemu tento seriál přirovnávají, byla přece jen uchazející, ale pak to šlo do takových sr...k (už ani ty herečky to neutáhly), že označení ODPAD! by byla Obrovská pochvala

Maurice Richard (2005)

Leckterý hokeje znalý filmový divák by od kanadského filmu s názvem podle jedné z největších ikon jejích národního sportu čekal jen bohapustou sladkobolnou maškarádu ''jak jedna hokejka ke slávě přišla'', ale ono je to spíš politické drama o nerovnoprávnosti francouzsky mluvícího obyvatelstva Kanady za života jedné hokejové legendy. Roy Dupuis v hlavní roli předvádí dechberoucí výkon a za zmínku stojí i účast některých skutečných hračů NHL (pocházejících samozřejmě z frankofonního Quebecu) v rolích Richardových spoluhráčů....po dalším shlédnutí chtě nechtě přidávám další hvězdu. Doopravdy skvělé drama.

Dr. House (2004) (seriál)

LUPUS - je porucha imunitního systému známá jako autoimunní nemoc. V autoimunních nemocích tělo ubližuje jeho vlastním zdravým buňkám a tkáním. To vede k zanícení a škodě na různých tělesných tkáních, může způsobovat mnoho různých příznaků kdekoli v organismu včetně kůže, kloubů, srdce, mozku a ledvin. Ačkoli lidé, kteří onemocní lupusem, mohou mít různé symptomy, obvyklá je velká únava, bolavé nebo naběhlé klouby, horečka, kožní vyrážky a ledvinové problémy. V současné době neexistuje na lupus žádný lék. Může být ale velmi úspěšně léčen vhodnými léky a většina lidí s touto nemocí může vést aktivní, zdravý život. zdroj iDnes?!

Transformers (2007)

Toto je ten typ filmů, který si prostě žadá olbřímí obrazovku a 5.1 zvuk. Přeměny robotů v auta a letadla a naopak jsou úchvatný a k tomu, Shia pobavi a Megan nažhavý...

Mezi námi zvířaty (2003) (seriál)

Už tak výborný britský humor "přeslečený do Parkových animáků zvířat " komentující běžný život, zachází za hranici, kde může jít kardiakůma a lidem s dýchacími problémy o zdraví.

Volání o pomoc (2007)

Excelující Adam Sandler v pro mě přesné poctě všem obětem a pozůstalým po 9/11.

Yeopgijeogin geunyeo (2001)

Film jsem si sehnal díky odkazům tady na csfd a na začátku (pár minut) jsem byl krapet sklamanej, ale postupem času, s doopravdy krásným koncem, jsem si film užil.

Spider-Man 3 (2007)

Same!!!!!! Kdyby si jen věděl, jak já se těšil. Po skvělé jedničce, ještě lepší dvojce přijde takovej šit. Proboha proč si tam daval 3 záporáky, ani jednoho si pořádně nevykreslil a to ti totálně potopilo film. Achhhh....kdyby tak byla ta možnost vrátit čas tenhle paskvil rozdělit do dvou, jistojistě lepších samostatných filmů.......S odstupem času a při každém dalším shlednutí je to horší a horší.

Piráti z Karibiku: Na konci světa (2007)

Před premiérou jsem se obaval totální překombinovanosti děje a postav, ale až taková hrůza to nebyla. Jinak Brukenheimera by měl někdo krotit, ať nemá tak velký oči.