Osudový dotek (2004)

Nevím co by se dalo dodat víc než již je tady napsáno, snad jen, že mě uchvátila zavěrečná scéna do níž hrají Oasis - Stop Crying Your Heart Out, fakt mazec....

Laputa: Nebeský zámek (1986)

Toto bylo první dílko ze stáje Hayaa Miyazakiho a způsobilo, že jsem propadl animé. (do té doby pro mě ta-bu žánr). Jak se mi i později potvrdilo Miyazakiho fantazie nezná hranic je více než pravdivé.

Útěk z vězení (2005) (seriál)

První série, tím myslím prvních 12-13 dílů je tak na 6 *, do konce série tak 4 až 5 *, ale co se děje pak je na kriminál tvůrcům. Prostě producenti dojí krávu co se dá a nehledí na kvalitu.

Fantastická čtyřka: Silver Surfer (2007)

Jestli si američtí fanoušci komiksové předlohy při jedničce trhali vlasy nad tím jak slabý tam byl hlavní zaporák, tak teď museli páchat hramadné sebevraždy.

Smrtonosná past 4.0 (2007)

Promiňte mi tu vulgaritu, ale Len Wiseman je totální PÍČUS. Kurva jak si mohl myslet, že mu to budem žrát. Viz. když s buchtou po cca 50 metrové jizdě velínem továrny udělá BUM o stěnu výtahu, že ona to jako bez problému přežije a ještě k tomu bude znovu chtít McLainovi nakopat prdel, že Nám to jako nebude vůbec vadit, natož abychom si toho vlastně všimli. O sceně souboje stíhačky s kamionem (ne to nebyl Transformers) se radši ani nebudu vyjadřovat....na jakýchž takýchž 3* to zuby nechty drží nějaká ta hlaška, krapet nostalgie, hacker Olyphant (bez jedinýho hacku), luxusní "parkhur" Raffaelliho a samozřejmě Maruška Winsteadová....

Shrek Třetí (2007)

Všechny tvůrce, kteří zplodili (rozumněj zkurvili) Shrekovskou serií zavřít do nejhlubší kobky a zahodit klíč.

Poslední legie (2007)

Colin Firth musel vstoupit do nějaké sekty a tam mu určitě zalhali, když si myslel a Natočil film, ve kterém hraje ch(r)ab(r)ého akčního hrdinu. Holt si musí uznat, že jeho škatulka pan Darcy mu sedí nejvíce.

Sexbomba od vedle (2004)

Po scéně kdy Elisha zazvoní u dveří mivá 96% mužů nemravné myšlenky (čas 25:59)

Královna ročníku (2007)

Klasická „americká“ romantyčka, jen přeslečená do jiných šatiček. Soubor typických kliše, viděných tisickrát. Druhou hvězda jen za hlavní představitelku a přesně 4 originální gagy, u kterých jsem se pobavil. Na film docela málo, ne?

Harry Potter a Fénixův řád (2007)

Mě osobně se tento díl líbil daleko víc než Čtyřka. Skladačka do sebe začíná pomalu zapadat a navíc téměř všichni záporáci mají své charisma, které jim dává uvěřitelnost, což je super. A taky se nedá souhlasit s některými názory, kterým se nezdál Radcliffe. Ten kluk má vážně talent.