Plnou parou vzad! (2002)

"A jentak mezi námi, je na lodi hodně voňavejch prdelek?" Tohle je dost průměrná komedie, která ale nenudí a navíc obsahuje i pár hodně dobrejch scének, jako když se Jerry s Nickem dozvěděj, že jsou vlastně na lodi plný bukvic nebo když Roselyn Sanchez ukazuje tu felaci s banánem. Navíc Roger Moore je fakt kabrňák a hraje toho postaršího buzeranta fakt přesvědčivě ("Páreček?"). Jo a taky kopa švédkejch modelek. Dávám tomuhle 60%

Prci, prci, prcičky: Spolek Beta (2007) odpad!

Ty vole, co to je? American pie? To těžko. Dyť tohle je akorát trapný porno, kde místo herců hraje banda kreténů (až na Eugena Levyho, kterej je fakt náhulovej, ale je tam jen na chvilku a navíc jeho postava totálně ztratila tvář). Prvních 40 minut se ve filmu nic neděje, akorát tam všichni píchaj, nebo mluvěj o píchání, nebo tam probíhaj nahý kundice (A za to přidávám symbolickou půlhvězdu ). Ani jsem už nějak nesledoval, jak to pokračovalo, protože jsem to celý proklikal kvůli dementnímu scénáři a debilním hereckým výkonům. A já už se taknějak smířil s tím, že praví Prcíři končej trojkou. Takže jestli se chcete nějak odreagovat, tak si pusťte libovolnej z původní trilogie, protože každej z nich je proti tomuhle na Oskara.

Vražedné pobřeží (1991) (seriál)

No jó, Nick Slaughter. Tenhle mega oddychovej seriál mi v době, kdy běžel na Nově, nikdy nemohl utíct a nějakej Chuck Norris mu nesahá ani po pyje. A znělka seriálu je dnes už legendární.

Rambo: První krev (1982)

Celkem ordinary day v životě Johnnyho Ramba aneb co se stane, když provokujete válečnýho veterána, kterej se šel do vašeho městečka jenom najíst. Od prvních minut je to nadupanej akčňák s drsným hlavním hrdinou, kterýmu nikdo nesekunduje a kterej nemá se zmrdama žádný zábrany. A dvojka je ještě lepší!

Cellular (2004)

Mno jo, dá se tu mluvit o nevyužitým potenciálu a taky si myslím, že kdyby se tohodle filmu ujal takovej James Cameron, tak by byl z toho schopnej vytřískat dost slušnej thriller. Nicméně nuda to není, sled událostí je tu neskutečně rychlej a film má spád, kterýmu po celou dobu nedochází dech. Navíc super obsazení. Evans je sympatickej a podává slušnej výkon, Kim Besinger byla podle mě super a nevadila mi tam, Jason Statham je záporák jak vyšitej a William H. Macy jakožto stárnoucí policajt taky cool. Svižná a odlehčená záležitost, která mě pobavila i po druhým shlédnutí.

Fuck Me (2000)

Dávám jednu * za to, že mám dneska dobrou náladu. Ale tohle je totální mega píčovina a ty Francouzi jsou fakt prasata, když jsou schopný na to čumět.

Modrý Pacifik (1996) (seriál)

Takže, jak bych ohodnotil tenhle seriál. Znělka : Jeden z mála kladů seriálu. Herci : Místo herců vidíme v serálů hrát naprosto zbytečný prkenný modely. Scénáře : Modelové na kolech furt hledají nějaký záporáky, který jsou většinou maximálně ubozí a nízkorozpočtoví drogoví dealeři a do toho řešej svý osobní problémy, který stejně nikoho nezajímaj (dokonce ani mě, když jsem byl malej). Kamera : Choreografie všech honiček na kolech a všech přestřelek je céčková.. Dávám jednu hvězdičku za znělku a z nostalgie, protože když mi bylo tak 10, tak jsem to žral.....teď bych na to nesáhnul ani klackem.

Návrat do budoucnosti III (1990)

Awesome! Je to jiný než první díly, ale furt je to stejně cool. Možná až na postavu, kterou hrála Mary Steenburger, páč ta mi tam přišla krapet zbytečná. Na druhou stranu je tu znát ta pocta westernům a vtip a spád filmu opět nechybí. Dávám 90%

Návrat do budoucnosti II (1989)

Naprostá Pecka. Je to svižnější a i o ždibec vtipnější než jednička. Navíc spousta odkazů na první díl, ale i na budoucnost naší kinematografie (Jaws 7 rulezzzz). Opět skvělí M.J.Fox i Christopher Lloyd a Thomas Wilson jakožto záporák Bif. Dávám 90%