Mlčení šunek (1994)

Docela dobrá zábava. Taková typicky trapná parodie, která ovšem slušně pobaví. "Hastalababy vista" 40%

Mlčení jehňátek (1991)

Film nepatří mezi mé nejoblíbenější horory, ale rád se na něj podívám. Největší silou tohoto dílka je hustá atmosféra a především některé velmi dobře známé scény. Hannibal je hustej týpek, fakticky klasa. Škoda že jeho příběh o "zrození" skončil tak tragicky. 80%

Mládí v trapu (2003)

Opravdu povedená komedie. Zábava je na dobré úrovni, i když děj nic moc. Syndrom Elisha Cuthbert opět na mnohé zapůsobil, ale aspoň to není tak šíleně přeceňované jako Sexbomba. Výborné poskládání herců. Kromě ústřední trojky potěší Scott, Pompeo a samozřejmě i Cuthbert. "Uši". 70%

Ztraceni (2004) (seriál)

Nepočítám-li sitcomy, tak tohle je nejlepší seriál, který jsem doposud (2010) viděl. Velice zajímavý příběh se spoustou parádně napínavých epizod. Když se seriál změnil v mystery, tak jsem byl nejdříve trochu znepokojen, ale nakonec se mi změna zamlouvala. Musím ocenit také skvělé herecké obsazení! UPDATE 2015 po opětovném zhlédnutí celého seriálu včetně závěrečných 3 dílů, které jsem předtím už vypustil: První dvě série jsou na jedničku, pár slabších epizod se najde, ale jinak je to skvělá zábava. Nejlepší jsou zřejmě úvodní epizody 2. série, která je sama o sobě prvním vrcholem seriálu. 3. série je trochu slabší, ale ke konci to opět začne bavit. 4. série se mi napoprvé moc nelíbila, ale teď jsem na ní trochu změnil názor - je v pohodě a docela se mi líbila. 5. série - to je bezpochyby druhý vrchol seriálu. Výborná série, která opravdu chytne a baví. Sice se seriál dostane do jiných vod, ale já si to hodně užíval. 6. série je bohužel po skvělé předešlé sérii strmý pád dolů. Tvůrci to nezvládli a čím víc se blížil konec, tím byly epizody horší a horší (čest výjimkám). S úplným koncem nejsem moc spokojený, takhle podivně to skončit nemělo. Určitě bych ocenil nějaký normálnější konec a více vysvětlení. Co se dá dělat, když to shrnu, tak tento seriál se určitě stále řadí k těm nejoblíbenějším a už navždy pro mě bude kultem. 90%

Klub sráčů (2000)

Je to pitomost až trapnost, ale já se bavil docela dobře. Některé scénky jsou zdařilé. Chtěl bych jet na Ibizu... 45%

Kill Bill (2003)

Pro mě to určitě není žádný kult a dá se říct, že mě samotný film nijak neoslnil. Doslova nesnáším americké, ale především asijské samurajské filmy. Toto se ještě dá strávit, ale moc mě to nebaví. Pár vychytaných scén, které znám velmi dobře, ale jinak je to zdlouhavá břečka. 60%

Jay a mlčenlivý Bob vrací úder (2001)

Zdařilá komedie plná spousty hovadin a komických situací. Velmi potěší značné množstvá známých herců. 60%

Identita (2003)

Slušně napínavý snímek s poněkud komlikovanějším dějem. Závěr je boží a i celkový průběh velmi poutavý. Škoda že to není o něco víc jasné, docela mi to hlava poprvé nebrala. 75%

Hory mají oči (2006)

Sice mě to neuzemnilo jako některé mé kamarády, kteří o tomto filmu velmi básnili, ale i tak jsem se slušně bavil. Mezi podobnými díly je tento určitě nadprůměrný. Značně napínavý film, který se s ničím nemaže. 75%

Hory mají oči 2 (2007)

Snaha vykřesat z výborné jedničky další solidní horor se v tomto případě nepovedla. Celkem stupidní výtvor, u kterého je jen minimální napětí, hloupá akce a špatné herecké výkony jen podtrhují nepovedený děj. 20%