Velký Gatsby (2013)

Takže... pravděpodobně nechápu spoustu zdejších komentářů. Ze začátku jsem to viděl na 3 hvězdy za prostředí, pak ale začal růst příběh a gradoval až velmi solidního finále. Nevím, co všichni očekávají od filmů, ale tento byl hlavně po řemeslné stránce skvělý.

Drive (2011)

Zcela originální atmosférická gangsterka. Jasných 5*, jsem nadšen! Ryan super a Carey dokonalá!

Četa (1986)

Opravdu silný příběh z války s legendárním soundtrackem. :-)

Kamarád taky rád (2011)

Já prostě miluju Milu a tahle komedie se ohromně povedla!

Hra o trůny (2011) (seriál)

Jó, tak tohle mám opravdu rád! Krásné ženy, zlí muži, skvělý svět a úžasné napětí. To je Hra u trůny!

Superman se vrací (2006)

Nikdy jsem neměl Supermana v oblibě (až na verzi z roku 1978) a tento film mě v tom opět utvrdil.

Krvavý diamant (2006)

Parádní jízda. Leo vládne a celkově je to dokonalá "souhra" krásné přírody a děsivého násilí. Jeden z nejlepších thrillerů.

Podfu(c)k (2000)

Super film. Nutno vidět v originálním znění, Bradovu cikánskou angličtinu prostě nahradit nejde! ;-)

How Do You Want Me? (1998) (seriál)

Tak to je něco, dámy a pánové! Tohle by mělo běžet ve hlavním vysílacím čase. Geniální atmosféra, scénář a především Dylan Moran. Jeho žena, i když krátkovlasé nemusím, se mi taky líbí a je moc sympatická. Líbí se mi, jak přes den snášejí všechny problémy a večer si sednou u krbu a jsou šťastní. Anglická, venkovská, černočerná drama komediální smršť! Jako předchůdce Black Books vynikající!

Časové pásmo bylo změněno