Četa (1986)

Opravdu silný příběh z války s legendárním soundtrackem. :-)

Kamarád taky rád (2011)

Já prostě miluju Milu a tahle komedie se ohromně povedla!

Hra o trůny (2011) (seriál)

Jó, tak tohle mám opravdu rád! Krásné ženy, zlí muži, skvělý svět a úžasné napětí. To je Hra u trůny!

Superman se vrací (2006)

Nikdy jsem neměl Supermana v oblibě (až na verzi z roku 1978) a tento film mě v tom opět utvrdil.

Krvavý diamant (2006)

Parádní jízda. Leo vládne a celkově je to dokonalá "souhra" krásné přírody a děsivého násilí. Jeden z nejlepších thrillerů.

Podfu(c)k (2000)

Super film. Nutno vidět v originálním znění, Bradovu cikánskou angličtinu prostě nahradit nejde! ;-)

How Do You Want Me? (1998) (seriál)

Tak to je něco, dámy a pánové! Tohle by mělo běžet ve hlavním vysílacím čase. Geniální atmosféra, scénář a především Dylan Moran. Jeho žena, i když krátkovlasé nemusím, se mi taky líbí a je moc sympatická. Líbí se mi, jak přes den snášejí všechny problémy a večer si sednou u krbu a jsou šťastní. Anglická, venkovská, černočerná drama komediální smršť! Jako předchůdce Black Books vynikající!

Dokonalý trik (2006)

Nejprve jsem se bál tuto další oblíbenou "nolanovku" zařadit do své TOP 10. Ale proč? Možná jsem jen zcela nedocenil její dokonalost. Postupem času musím uznat, že to byla velká chyba a tento film už se z mé topky nikdy nedostane. Naprosto skvělá záležitost. A vůbec to není o kouzlení! Je to o životě!