Poslední dům nalevo (2009)

Čo sa týka samostatného filmu ,tak v scenári určite cítiť majstra hrôzy a napätia Wesa Cravena... Lebo film naberá obrátky az vtedy keď sa na scéne objavia ty štyria , ktorý najprv musia vyslobodiť svojho nadriadeného.. A druhá časť filmu je ešte hustejšia , hlavne keď znasilnia Sáru Paxton ktorá krásna a sympatická..., a aj Tony Goldwyn je fajnovy hlavne ku koncu keď jedného po druhom dáva dole... Film je parádne hustý , a napätia má na každom kroku... Moje hodnotenie filmu,je isto .: 4 / 5 ----- komentár upravený 07.07.2016

Smrtící zbraň (2008)

Tak určite že to nieje najlepší film ale zároveň ani nie najhorší film od Stevena Seagala...,ale od tejto produkcie má aj lepšie filmy,ale samozrejme hlavne v 90.tich rokov čo natáčal ,, Nemilosrdná spravodlivosť - Ťažko ho zabiť - Muž zo znakom smrti - Nico" tak tieto nemajú konkurenciu... ,ale ešte Beštia bola pozeratelna...,ale tento im nesiaha ani po členky.... Ale kto má tú potešil bol Lance Henriksen ,aj keď dosť krátko tu bol... Moje hodnotenie filmu.: 3 / 5 ----- komentár upravený 07.07.2016

Orphan (2009)

Tak určite že tento film je veľmi milým prekvapením, a zároveň hustým thrillerom ktorý sa každý deň len tak nevidí,aj keď začiatok ide kľudným tempom , tak film začína naberať to správne tempo už v štvrťke filmu keď sa na scéne objaví premna ešte neznáma Isabella Fuhrman as.Orphan ktorá je dosť hustá v niektorých scénach že niekedy až ,,husia koža" vyskakuje...,ale to je dobré lebo to správne napätie mám rád... A výborná je aj Vera Farmiga či skvelý Peter Sarsgaard... Moje hodnotenie filmu je jednoznačne.: 5 / 5 ----- komentár upravený 07.07.2016

Pravá blondýnka 3 (2009) odpad!

Na rozdiel od sympatickej prvej a druhej časti tochto filmu ,ma tento film docela sklamal... Aj ked dvojičky Milly Rosso a Becky Rosso sú sympatické a pekné ale asi to je všetko... Ja tento film hodnotím ( odpad / 5 )

Miami Vice (2006)

Ak sa objavia v jednom filme dvaja skvelý herci ,ako Colin Farrell a Jamie Foxx ,,ktorých mam rád" a ktomu v réžii Michael Manna ,, ktorý má na konte skvelý Neľútostný súboj" ,tak samozrejme že to nemôže zle dopadnúť ,ako v tomto prípade kde akcia ide za akciou. ,a ktomu zaporak ktorého si zahral Justin Theroux a ja si myslím ,že veľmi dobrou voľbou...,a aj sexi Naomi Harris nebola na zahodenie... Možno , že sa sem-tam nájdu niake suché miesta ,ale zas to zachraňujú akčné scény.... Moje hodnotenie filmu ,je určite.: 5 / 5 ----- komentár upravený 09.07.2016

Smrtelné zlo 2 (1987)

Sam Raimi natočil druhú časť tejto už kultovej série a spravil dobre,lebo táto časť je ešte zábavnejšia než prvá ,a z postavy ktorú si zahral opäť Bruce Campbell spravil kultovu postavu,ktora bude určite že nezabudnuteľná a zapíše sa do dejín kinematografie... Moje hodnotenie filmu,je jednoznačne.: 5 / 5 ----- komentár upravený 07.07.2016

Hannah Montana (2009) odpad!

Kedže som velký filmový fanúšik a mám rád velmi filmy rôznych žánrov ,tak som si pustil aj tento film... Po prvé musím,uznať že Miley Cyrus je lepšia speváčka ako herečka... ,ale čo sa týka filmu tak už som videl podobné filmy ,ako.: Crossroads z B.Spears alebo starší film Spice World... ,kde vlastne hlavne spev a niaka tá súťaž je hlavnou témou ,že tam-a tam sa treba dostať,lebo ked nie tak je koniec kariéry... ,a potom si jednu zmyslí spraví jednu akciu a má vyhraté... Ale nechápem ako sa do takéhoto filmu dostala Vanessa L.Williams ktorú vdaka Likvidátorovi obľúbil... Nikoho nechcem aby sa hneval ,ale za mňa je to odpad!... ( odpad / 5 )

Lesní duch (1981)

Režisér Sam Raimi natočil,dnes už kultovú snímku ,spolu z Bruceom Campbellom aby nám prestreli film ktorá má veľmi vtipné momenty, ale zároveň sa v ňom stále deje..., áno svojim spôsobom je to horor ,ale zároveň by som to nazval aj komédiou..., ktorá vždy pobaví... Ja by som povedal že dvojka Evil Dead ,sa mi lepšie páčila ...,ale zároveň tretí Evil Dead už nemalo to čo prvé dva diele ale,aj tak celá séria je príjemnou zábavou ktorá absolútne neurazí.... Moje hodnotenie filmu,je teraz.: 4 / 5 ----- komentár upravený 07.07.2016

Ong bak 2: Pomsta (2008)

Film ktorý ma velmi príjemne prekvapil ,ale hlavne Tony Jaa zo svojím umením....,ale hlavne akčnou choreografiou a bojovými scénami ktorých,si myslím že je dosť... Aj ked možno ,že dejovo to je troška oničom ,ale bojové scény si myslím,že sú na kvalitnej úrovni ,tak ako súboj s krokodílom ktorý sa mi velmi páčil ( táto scéna mi troška pripomenula starého Tarzana kde ešte hral Lex Barker ) , a čo sa týka dalších súbojov tak si myslím ,že tiež boli parádne tak ako v opustenej osade ,tak aj v tej dedine..... Ale nemôžem ísť na plné hodnotenie..... ,ale film hodnotím 4 hviezdičkami ( 4/5 )

Škola základ života (1938)

Jednoducho stará dobrá česká filmová klasika,spolu z filmom ,,Cesta do hlubin studakovy duše" na čele z legendou českej kinematografie Jaroslavom Marvanom... Moje hodnotenie filmu jednoznačne.: 5 / 5 ----- komentár upravený 06.07.2016 -----