Agent bez minulosti (2002)

Tak ako všetky filmy z Jasonom Bourneom ( Matt Damon - 1x Jeremy Renner ) ,sa mi páčia ,tak aj tento prvý Jason Bourne z názvom Agent bez mena... Premňa je to dosť luxusný film ,nabitý akčnými scénami ktore sú neskutočne dobre ,na čele z hlavným záporakom ktorého si zahral skvelý a štýlový Clive Owen...,ale aj ostatný herci sú skvelý ,a to či už sympatická Franka Potente , pekná Julia Stiles....,alebo Brian Cox či Chris Cooper.. Ja si myslím ,že režisér Doug Liman odviedol perfektnú prácu.... Moje hodnotenie filmu , je jednoznačne.: 5 / 5 ------ komentár upravený 06.07.2016 ------

Kickboxer 4: Agresor (1994)

Ak mám hodnotiť sériu filmov Kickboxer , kde si zahral Sasha Mitchell tak práve tento diel radím medzi tie horšie ,na rozdiel od filmov Kickboxer 2 a Kickboxer 3 ,, ktoré radím medzi to lepšie čo Sasha Mitchell natočil" a na dvojku a trojku sa aj docela dobre pozeralo.... A Tong Po ktorého si v tomto diele zahral Kamel Krifa je nemastny a neslany ,a docela komicky mi pripadal...., a kazil meno Michelovi Qissimu ktorý si svojho Tong Poa užíval v prvých dvoch Kickboxeroch.... Aj keď z hodnotením musím ísť nižšie ,ale niekedy už iba z nostalgie si to pozriem... Moje hodnotenie filmu je slabá jedna hviezda.. ----- 1 / 5 -----

Temný anděl (1990)

Akčná klasika a určite jeden z najlepších filmov od Dolpha Lundgrena , ktorý má svoj štýl a skvelého záporáka v podaní Matthiasa Huesa ktorý je veľmi dobrý vo svojej úlohe mimozemšťana ..., akcie je tu dosť a aj niake tie súboje... Takže ja si myslím že režisér Craig R.Baxley odviedol dobrú prácu..... Film si určite ešte niekoľko krát pozriem.... Moje hodnotenie filmu.: jednoznačne 5 / 5 ------ akčná dobrá klasika ------

Constantine (2005)

Keanu Reeves si svojho diabla raz zahral v roku 1997 vo filme Diablov advokát,a tu si skoro zopakoval svoju úlohu,ale tu sa mi ešte lepšie páčil ,tu podľa mňa podal jeden z najlepších výkonov od čias Nebezpečnej rýchlosti alebo Matrixu... Ale zas aj Frances Lawrence nakrútil veľmi povedene filmové dielo a zároveň tento film považujem za jeden z mala najlepších filmov Keanu Reevesa.... Moje hodnotenie filmu zaslúžene.: 5 / 5

Susedia (2006) (seriál)

Podla môjho názoru ,sa asi jedná o jeden z mála vydarených slovenských seriálov ,ktoré sa tak často nevidí... Ale ked začali opäť reprízovať všetky časti tochto sitcomu na MARKIZE ,tak musím uznať ,že ma tento seriál už tak nebavil ,ako na začiatku... Moje hodnotenie seriálu .: slabé 3 / 5

Nebezpečná rychlost (1994)

Parádny výbušný akčný thriller , ktorý od začiatku do konca vždy má čo ponúknuť divákovi ,a hlavne Keanu Reeves je skvelý vo svojej úlohe,a tiež do pohody je aj mladá a krásna Sandra Bullock ,,ktorej to šoférovanie autobusu ide ako hodinky"... ,no a zaporak v podaní Denníka Hoppera je skvelý, a je to ten správny psychopat,a hlavný vydierac... A z tým autobusom nebol zlý nápad ,to v človeku vyvoláva zvýšenú hladinu pulzu... Režisér Jan De Bont si z týmto podľa mňa vytvoril najúspešnejšie dielo svojej kariéry... Moje hodnotenie filmu,je jednoznačne.: 5 / 5 ----- komentár upravený 10.07.2016

Future Sport (1998) (TV film) odpad!

Wesley Snipes,je dobrý herec a mám ho rád,ale tento projekt mohol vynechať.... ( odpad )

Con Air (1997)

Akciou nabitý , skvelý akčný thriller a hlavne zo skvelým hereckým obsadením ,,John Cusack - parádny zaporak ktorého si vychutnal John Malkovitch , v menších úlohách poteší aj Danny Trejo , krásna Monica Potter či hustý Ving Rhames"... A samozrejme že nemôžem zabudnúť na hlavného predstaviteľa,ktory tu bol ešte vo forme Nicolas Cage ,,ach-jaj kde su tieto časy keď natočil ešte zopár skvelých akčných snímok.: Skala - Tvárou v tvár atď"... Ale tak ako herecké obsadenie,tak aj režisér Simon West odviedol dobrú prácu.... Moje hodnotenie filmu,je jednoznačne.: 5 / 5 ----- komentár upravený 09.07.2016

Odplata (1999)

Tak ten film považujem ,za jeden najlepší čo Mel Gibson natočil. A hlavne keď sa rozhodne ísť po každom..,tak tam to absolútne nemá chybu..., a hlavne keď sa k nemu ešte pridá krásna Maria Bello , sympatická Deborah Kara Unger... ,a tiež prekvapí starý a dobrý veterán Kris Kristofferson... Ale jedno je isté ze je to parádny akčný thriller z non-stop akciou... Moje hodnotenie filmu jednoznačne.: 5 / 5 - keby sa dalo tak tomuto akcnemu dielu by som napálil aj viac bodov... ----- komentár upravený 09.07.2016

Americký ninja (1985)

Tento film,je ešte z tých klasických dobrých akčniakov od Michaela Dudikoffa,ale z nostalgie si tento film ešte určite pustím a kuknem... Moje hodnotenie filmu.: 4 / 5