Králiček Felix (2005)

Mě za mlada příběhy Felixe moc bavili a v podstatě jsem na nich vyrůstal. Pro malé děti doporučuji, nevím, co sem dál psát, jen to, že mám asi nějaké divné oční spektrum, protože nahoře v pravo nevidím červenou barvu, ale modrou... 80%.

Simpsonovi - Úlet s Diggsem (2014) (epizoda)

Bezkonkurenční nejoblíbenější díl rodinky Simpsonových. Konečně to má šťávu, a i přes málo humoru hezká dějová linka. Jedině doporučuji.

Teorie velkého třesku - Paradigma Pána prstenů (2007) (epizoda)

Toto by měl být vzorový díl ostatních epizod. Vtipné, zábavné, k popukání. Díl znám nazpaměť, a i přesto je furt jeden z mých nejoblíbenějších dílů. Doporučuji :D. "Poradím... ssss... vláček ? Skoro... ssss... retardovanej vláček ? :DDD

Captain America: Občanská válka (2016)

Film by se měl jmenovat: "Avengers": Občanská válka, protože film není o Kapitánovi, ale o všech ostatních, zajímavě zpracovaný film. Nečekal jsem od toho víc.Čekal jsem od toho něco jiného. Podle mě by se do filmů o superhrdinech neměli tahat ostatní, toť vše, hezký film.

Captain America: První Avenger (2011)

Konečně se povedlo udělat superhrdinu, který není plný klišé (trochu taky, ale co...) a není to jen film z člověkem a nadpřirozenými schoptnostmi. Moc chválím nápad a zpracování. Herci jsou sympatičtí a zajímaví. Dějová linka narozdíl od jiných Marvel filmů dobrá a s filmem nemám problém.

Ant-Man (2015)

Za mě takový módní superhrdina, který používá moderním technologie a to už podle mě není ono. Na Spidermana se kouknu rád, taková stará dobrá klasika, ale noví superhrdinové mi přijdou, že mají stejný základ a opravdu jen malinko oddílný děj. Jinak po filmové stránce hezky zpracované a nemám s filmem problém.

Simpsonovi - Speciální čarodějnický díl XXI (2010) (epizoda)

Za mě nejlepší čarodějnický díl. Skvělá paarodie na Stmívání, dokonalý příběh Marge a Homera na lodi a ještě lepší začátek s "živými" hračkami. Paráda, opravdu podařené.

Jak jsem poznal vaši matku - Fackodání 3 (2014) (epizoda)

Můj nejoblíbenější díl celého seriálu a proč ? Tento díl je "neskutečně" vtipný a vlastně vůbec nedává smysl, až je to bezva podívaná. Jen doporučuji. Celkově tento seriál řadím mezi ty, které mají lepší poslední řady, než ty první. To se třeba u Teorie Velkého třesku ricte nedá.

Comeback - Komu zvoní hrany (2010) (epizoda)

,,Zákazník je míč, který se nesmí dotknout země", jednoznačně nejlepší díl seriálu, avšak se to těžko soudí, protože tento seriál má vsechny díly skvělé.

Tohle je Sparta! (2008)

Ano, viděl jsem to jako malý a úžasně se u toho zasmál. Teď se na to asi koukat nebudu, protože bych asi hodnocení měnil a chci si zachovat dobré vzpomínky. Mě to tehdy rozesmálo, ale... můj názor na tento film je velmi, ale opravdu velmi smíšený, udělejte si o snímku názor sami.