Ledově ostří (2007)

Příjemná komedie se spoustou humoru, který však pochopí jen nějací vyvolení jedinci. Skvělý výběr herců- protiklady k sobě pasují. Zajímavý příběh, zvláštní parodie na předchozí filmy a já se víc než příjemně bavil. Určitě doporučuji pro všechny, kteří mají rádi všechny styly humoru. Pokaždé, když se na film kouknu (a že už jsem ho viděl nejméně desetkrát), nesmírně moc se pobavím a jsem rád, že někdo konečně vymyslel vtipný výborný film.

Top Gear 2010 (2002) (pořad)

Já mám problém s něčím jiným... že mě nebaví to, o čem se tam mluví, ale to, o čem se tam mluví je udělané víc než dobře. A občas i mě zaujme nějaké téma nebo nějaký výlet moderátorů, třeba do Argentiny nebo Číny. Hosté bývají příjemní, Stig umí jezdit a zajímavé jsou i časy, které hosté ujedou. Mně to zkrátka přijde jako zajímavý dokument (jestli to je vůbec dokument :D)

Malí kovbojové (1972)

Velmi dobré westernové drama se špetkou dětskosti a hezké atmosféry. Na to, že je film docela starý, tak je propracovaný a všechno klape na plné obrátky. Jsem rád, že jsem mohl film shlédnout.

Titanic (1997)

Skvělé herecké výkony, skvělé obleky, skvělé makety... nebo modely, nebo jak se tomu říká :). Krásná hudba, ale myslím si, že si Leo zasloužil toho Oscara a nemusel by čekat 19 let, ale... stalo se. Až na některé časové nesouměrnosti hezké drama a trochu romantiky také neuškodilo. Mám rád historické filmy, zvlášť v hezkém a přesvědčivém podání a tenhle film by si měli brát režiséři jako příklad a vzor... 85%.

Johnny English se vrací (2011)

Na tento film jsem úplně zapomněl a musím říci, že je podle mě o dost lepší a vtipnější, než první díl. Rowan Atkinson se do role hodí a celý film vlastně táhne, jeho kolega také není vůbec špatný a já se příjemně bavil... 80%.

Scooby-Doo: Začátek (2009) (TV film)

I když to bylo natočené jen kvůli penězům, mně se taškařice o tom, jak se vlastně parta seznámila velmi líbila, jen mi vadilo, že v kresleném seriálu bylo snad vždy vysvětlené, co a proč se jak dělo a zde si létají duchové, protože někdo vyslovil zaříkávadlo, to mi přijde trošku dětské a filmaři si s tím mohli více pohrát, herci jsou sympatičtí až na Velmu, tam mi do oka nějak nepadla a samotný Scooby mi přijde takový.,. obtloustlý ? Nebo nevím, jak to vysvětlit, ale zřejmě to je naschvál.

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál)

Koukneme doprava a uvidíme: Odpad, odpad, odpad... a víte, od koho hodnocení je ??? Od náctiletých lidí, kteří neviděli ani jeden díl a jen slyší kecy ostatních, o čem to tak je (kolik rohlíků si v obchodě kdo koupí)… ale ne, jsou to zajímavé příběhy lidí z lékařského prostředí, a když pominu některá klišé, je to v celku hezký seriál.

Vítejte doma! (2003) (pořad)

Dost mi vadí to, že kluk řekne, že má rád věci z lepící pásky a on udělají celý pokoj, všechen nábytek z barevných pásek...Támleten má rad počítače... jdou a udělají pokoj, který vypadá jako počítač, jsem snad jediný, který by chtěl normální útulnou místnost ??? Jedinné, co se mi většinou na postavených domech líbí je ložnice a koupelna, jinak nic moc. Dále... většinou se domy staví chudým rodinám, keré žijí v polorozpadlých barácích. Ale... oni jim nenajdou lepší práci a nedají dva miliony, oni "jen" postaví dům, který podle mě dopadne jako ten starý, jelikož nebudou mít pěníze na údržbu... Jinak přijemný moderátor a trošku toho klišé přehlédneme a snaha pomoci rodinám a sám z toho vytřískat co nejvíce peněz... no, budeme věřit, že to dělají z dobré vůle. 65 %.

Proč právě on? (2016)

Dal jsem 4 hvězdy za některé dobré vtípky a příjemné herce, ale upřímně... kde je pointa ? Někam mi to uteklo, táta prostě přijel za dcerou s přítelem a nemá jej rád, a to má být všechno ? Do toho se připlete pár gagů a hlášek, ale stejně... připomíná mi to spíše nějkou skrytou kameru v rodinách, než film na úrovni, uvažuji i o třech hvězdách.

Bony a klid (1987)

I když jsem v té době ještě nežil, tak to přesně vystihuje dřívější dobu, nevím, co k tomu moc napsat, jen to, že i když má být film ponurý, neuškodil by třeba jeden záběr na Slunce :).