• Fantasy

Paříž (2008)

velmi VELMI nudne!

Americký gangster (2007)

Je mi to luto...alebo vlastne ani nie (snad len tej stovky za vstupne =)) ale uz dlho som sa 157 minut takto nenudil a nemodlil sa aby sa uz nejaky film skoncil!Je o nudne nezazivne a predovsetkym tak neprimerane roztahane (na tu plochu 157 min.) ze pozerat to bol pre mna nie zazitok ale utrpenie.

Hon za svobodou (2004) odpad!

peklo!pre mna absolutne nepozeratelny zvast....

Harry Potter a Fénixův řád (2007)

Pre mna jednoznacne zase raz za 5*.Mozno pre to ze som velky fanda HP =) ale myslim ze tento film by sa mohol pacit aj tym ktory touto kuzelnickou ex-rozpravkou opovrhuju.Je sice pravda ze mi to pride tak trochu scvrknute a "klipovite" ale to asi kazdemu kto cital ten cca 800 stranovy kolos =D.Pacilo sa mi ze sa z Harryho nesnazili urobit mile chlapciatko ale jeho depresivne a pochmurne nalady (kto cital knihu vie) preniesli aj na platno.A zaverecny boj na ministerstve je absolutna ceresnicka na torte!Ma to vtip atmosferu napatie skvele vizualne spracovanie a efekty a neposlednom rade minimalne obstojne herecke vykony.Odporucam!

Takoví normální zabijáci (1994)

Ked som videl tento film po prvy krat,tak som ho ani nedopozeral do konca (mal som vtedy asi 14 a bavili ma skor prostoduchejsie akcne filmy ala Rambo =)) no a ked som si ho pozrel neskor s odstupom cca 5-6 rokov tak som svoj nazor musel radikalne prehodnoit!Pre vsetkych ktori su otvoreni nekonvencnej filmarcine a nevadi im "trochu" nasilia vrelo odporucam!Toto je jedna z mojich srdcoviek =).

Vyvolený (2000)

Aj napriek tomu,ze Willisa aj Jacksona mam velmi rad,aj napriek zaujimavemu nametu a dobremu spracovaniu,aj tak na mna tento film tak nejak nezaposobil.Zvlastne,no radim ho do kategorie "pozriem si a o tyzden neviem,ze som videl..." (a nemam chut si pozriet znovu). =)

U-Turn (1997)

Atmosfera ktora sala z tohoto snimku ma uplne ale uplne pohltila!

Muž s kinoaparátem (1929)

Ja osobne som si ten film zohnal iba kvoli soundtracku od The Cinematic Orchestra (ktory je mimochodom uplne bozsky a preto tento film hodnotim tak ako ho hodnotim) ale aj samotny film ma cosi do seba.Nepredpokladam ze zaujme kazdeho (nie vsetkich musi bavit hodina nahodne zostrihanych ciernobielych zaberov) to vsak nie je moj pripad =).