Partička (2009) (pořad)

Podľa mňa takéto niečo super, tu už dávno nebolo. Ak vôbec niečo také bolo. Tomuto sa povie improvizácia ako hovädo :) Niektoré situácie sú na popukanie :) Zatiaľ hodnotím po dvoch odpozeraných častiach. A ak to takto pôjde ďalej, tak klobúk dole. Nacvičiť sa dá hocičo, ale na improvizáciu treba mať talent. Polnišová ma niekedy naozaj dostane, ale samozrejme všetci sú úplne špičkový. ADD - Po viacerých odpozeraných častiach sťahujem jednu hviezdičku, za stratenie toho prvotného kúzla, ktoré ma na na začiatku tak očarilo :)

E.T. - Mimozemšťan (1982)

ja si vôbec nepamätať tento film.. preto nehodnotiť.. ale keby som mal hodnotiť z toho čo pamätať.. tak ET volať domov je za 5 hviezdičiek :)

Superman 3 (1983)

Zo začiatku sa mi to veľmi páčilo.. bolo to naozaj vtipne, čo som ani nečakal.. všetko bolo v poriadku kým neprišiel obrí počítač... Potom som si dával otázku.. kto a hlavne prečo chcel zhovädiť tak úžasnú sériu zo supermužom.

Antikrist (2009) odpad!

na môj vkus zbytočne prehnane nevkusné, nemravné jednoducho ohavné a čo je hlavné.. nudnééé.. natočené to bolo dobre, zvuky a hudba bola tiež fajn.. ale ináč jedna veľká hrôza.. mám pocit že tento film chcel skôr pobúriť a vyvolať si svoj úspech škandalóznymi scénami, lebo takéto posolstvo filmu sa dá natočiť aj oveľa menej provokujúco. Moja frajerka to vystihla veľmi výstižne keď mi povedala " Marcel? chce sa mi z toho zvracať"

Noční let (2005)

Takýchto thrilerov už bolo. Stále to isté.. a stále tie isté hodnotenia z mojej strany.

Velký útěk (2001) (TV film)

jašterák napísal naozaj megaspoiler na tento film.. treba sa mu poďakovať :)

Velký útěk (1963)

tento film si naozaj zaslúži prívlastok výborný film :) aj keď by som mal určité malé výhrady, ale stále je to jeden z naj. filmov ktoré som videl v poslednej dobe..

Česko - Slovenská SuperStar (2009) (pořad)

Ja sa na tú Rolincovú nemôžem pozerať.. ten jej umelý ksicht plus k tomu aj jej veľmi, veľmi hrozná slovenčina. O Marešovi ani nehovorím. Aj keď pravda je že som sa občas zabavil, niekedy nemorálne správanie a ponižovanie zo strany porotcov sa mi zdá byť prehnané, ale čo sa môžeme diviť, som si viac menej istý, že im to káže zmluva za ktorú dostanú tučný honorár.. a keď sa jedná o honorár, ľudia kazia svoje už tak prehnité charaktery. A možno by som bol taký aj ja :) A čo som sa dozvedel, veľa vecí sa pre istotu do televízneho vysielania ani nedostane.

Dvojí život mého muže (2001) (TV film) odpad!

No, takéto sentimentálne sračky naozaj nemusím. Celý film bol maximálne čitateľný a vždy som už vedel, čo sa bude diať. Klasika z bečkovej americkej produkcie. Skôr by som to nazval "rádoby triler" ako označenie triler.

Black Books (2000) (seriál)

Videl som dva diely, podľa ktorých usudzujem, že je pre mňa normálnym ničím zaujímavým, no niekedy vtipným sitcomom.