Definice lásky (2012) (TV film)

To snad ani nepotřebuje komentář..Beztak tu už vše bylo výstižně řečeno..2* z milosti.

Amorův úlet (2006)

Eee eee.. ukázkový příklad toho, jak by komedie neměla vypadat...Na těchlech "vtipech" se prostě humor nestaví....2*

Jonesovi (2009)

Ten námět..opravdu zajímavá myšlenka!..Kdo ví, jestli to už v nějaké podobě opravdu neexistuje. Jinač co se týče ztvárnění, nejdřív baví, ale od poloviny to jde lehce z kopce a děj zklouzává šablonovitě k "nečekanému" konci... Takže kvůli konečnému zklamání ubírám body a hodnotím 3*. Škoda.

Occamova břitva (2012) (TV film)

Nejprve musím podotknout, že mi uniklo prvních pár minut. Hádám, že tam byl vysvětlen důvod, proč se hrdinové rozhodli mlčet a věc nenahlásit. Příležitostí pak měli dost a tak mi ta nelogičnost v jejich celkovém jednání prostě nešla přes srdce. A i tak to bylo celé takové lehce divné...no, opáčko si nastopro nedam.. 3*

U mě dobrý (2008)

Po druhém shlédnutí zvyšuji na 4*. Vede mě k tomu uvědomění si, že je to jeden z hrstky českých filmů, který mě nenudil, neotravoval hloupýma dialogama a příšernou kamerou. Vlastně se mi to opravdu líbilo a to nemám ráda Bolka...Takže palec nahoru, film můžu doporučit.

Vznešenej život (2009)

Tak trochu jiná krimikomedie. Ikdyž asi nikdy nebude patřit k žánrovým jedničkám, mě svěle pobavila. Sice tam bylo pár hluchým míst, ale jinak jsem se u toho pořádně nasmála. A co si člověk může o silvestrovské noci víc přát, kor když má jinak na výběr 100+1 variant křepčení našich "celebrit". 3,5 zaokrouhluju na 4*.

Dívka a pes (2008) (TV film)

Takový obyčejný film vhodný pro deštivé odpoledne. Nijak zvlášť nenadchne, ale ani neurazí. 3*

Expresní zásilka (2012)

Jedním slovem perfektní! Neotřelý příběh, ve kterém je akce, humor i napětí. Víc není potřeba dodávat, 5* bez mrknutí oka!

Talisman (2012)

Zase jeden podhodnocený snímek... Stokrát zahrané, stokrát viděné, ale přesto pobaví! I nezkušený filmový divák dokáže po pěti minutách odhalit i do detailů dějovou linku, ale je to vlastně jedno. Chemie mezi hlavními hrdiny funguje dobře, k tomu rozkošní psi, pohodová atmosféra, nevidím důvod, proč nedat 4*.

Switch (2011)

Jako nebylo to špatné. Hrdinka by teda z fleku mohla dělat tajnýho agenta se super bojovýma schopnostma...kdo by to byl do ní na začátku řekl,že..? Co v mých očích ale strhává body je příčina toho všeho, co se děje a že je naprosto nereálné, aby to "zloduch" řešil takhle a vystavoval se tak zbytečnému nebezpečí..Pravda, bez toho bychom se neměli těch 99 minut na co dívat..=oD Takže 3 a kousek*