Láska bolí (2011) (seriál)

Skvělý obsazení, skvělý příběhy, celý je to naprosto AWESOME. Proboha já chci další serie, sepíšu petici, skočím padákem, někoho zastřelím, zablokuju dopravu, cokoliv...

Srážka s mimozemšťanem (2011)

Mně to nepřišlo nijak špatný.. Zasmála jsem se, tak to účel splnilo. Jen absolutně nechápu pámbíčkářku, co mluví jak dlaždič. To se tam vážně nehodilo.

Bubo bubo (2011) (pořad) odpad!

To jako vážně...? :(

Román pro muže (2010)

Když se do něčeho na*ere Viewegh, tak to dycky zaručeně stojí za ho*no.

Prolhané krásky (2010) (seriál)

Přečteno. Viděno. Baví mě to. Jediný co nechápu je proč jako 16-ti letý holky obsadili herečky skoro od deset let starší, trochu to bije do očí.. A ještě lehký závan infantility - áá proboha, Tyler Blackburn <3 :-D

Rio (2011)

Ptákovina o ptácích. Asi to tak má být.

Partička (2011) (pořad)

Oooondraa Soookol!!!

Wipeout - Souboj národů (2011) (pořad)

NECHÁPU TO. Wipeout má hodnocení víceméně nadprůměrný. A teď, když se to zjeví v trochu jiný formě, kde závodí i Češi, tak každej švihá odpad? Jenom proto, že to vysílá nova? Je mi volný kdo a kde (nepopírám že nerozumim tomu, proč je to rozmatlaný do několika dílů) to vysílá. Koukat na lidi, co ze sebe dělají trochu blbce je vcelku vtipná náplň večera. //EDIT: Už to trochu chápu. Ty neskutečný komentáře a žvásty okolo dokážou člověka brutálně otrávit.

Továrna oživlých mrtvol (2009)

Člověk si to musí pobrat po svým.. Já sem si to přebrala tím stylem, že jsem to brala jako komedii. A z tohohle pohledu to zas uplnej propadák nebyl. :-D

Bastardi (2010)

Já ani nějak nevím, co říct. Krom toho, že mi po celou dobu filmu bylo z těch fakanů na blití. A nevim, jestli to bylo zahraný amatersky, nebo ne. A v podstatě mi to je uplně jedno. Na jednu stranu mi konec filmu přišel.. nevím... pitomej? Na druhou stranu co s takovejma zmetkama jinýho dělat, když ostatní jen zavírají oči.