Shrek: Zvonec a konec (2010)

Oproti trojce velké překvápko.Shrek se dostane do jakési jiné dimenze,kde se pořád lidé zlobrů bojí,oslík je hloupější než normálně,kocour je líný a tlustý a Fiona rytířka která se sama zachránila z věže.Jelikož ale ho tam přenesl zlý Rampelník tak Shrek má jeden den na to aby dostal polibek z pravé lásky.Jinak je s ním ámen.Zní to poněkud béčkovitě ale ono to funguje.Narozdíl od trojky zde vtipy opět nabírají grády a gladiátor Perníček byl fakt hustej.Za mně spokojenost.

Shrek Třetí (2007)

Tak tohle byl velký sešup.Bohužel dolů.Zdaleka ne tak dobré jako 1a2.Ovšem tomu zelenému hromotlukovy prostě odpad dát nemůžu.

Shrek 2 (2004)

Brilantní.Shrek 2 je možná o trochu lepší než jednička.Všechny postavy mají grády a podávají takovou nalož vtipů že jsem bouchal celý film a ani chvíli se nenudil.Nové postavy mi vůbec nevadí,jak kladné tak záporné.100%.Ten vtip s Mc'Donaldem byl dokonalý.

Shrek (2001)

Originální a vtipné.Miluju Shreka a vše co k němu patří.Přesně ten typ animáče co miluji.Nechci žádný doják.Chci se bavit a to mi Shrek dopřává.

Re-Play (2009) (pořad)

Splňuje to co má.Rychlé,přehledné,zajímavé.Právě pro nás hráče.

Halloween II (2009) odpad!

Pane bože.Co se to stalo ? Oproti remaku je tenhle sequel/reboot naprostou tragédií. Film nemá absolutně žádnou strukturu a vše působí jakoby si tvůrci před natáčením šlehly H.

Halloween (2007)

Bál jsem se že zase zprzní kvalitní sérii.Ale bál jsem se zbytečně.Líbilo se mi to.Film není tak úplně remake.Spíše jde o reboot.Také se mi líbí vysvětlení Michaelovy mysli.

Halloween: H20 (1998)

Když přetrpíte dlouhý úvod,tak dostanete atmosférickou a krvavou podívanou.Jamie podává snad největší výkon a svoji depresi a paranoiu vyloženě předává na diváka.Pro mne důstojné ukončení původní série.

Halloween (1978)

Klasika všech horror movies.Hudební doprovod super,Jamie lee Courties královna křiku a snad největší psychopat v dějinách filmu.

Pátek třináctého (2009) odpad!

Sračka nejtěžšího kalibru.Herci jsou do jednoho nesympatičtí,děj nesmyslně shrnuje první tři díly dohromady a Jason snad cvičil lukostřelbu nebo co?Prostě katastrofa.

Časové pásmo bylo změněno