Problém tří těles (2024) (seriál)

Za me je to super zpracovani knyhy . Jen me stve ze prvni serie neni cela kniha ale jen jeji 1/3 . tesim se na dalsi sezonu

Harry Potter 20 let filmové magie: Návrat do Bradavic (2022) (TV film)

Jedním slovem.... Super ...jako huge fanda knih jsem si užil návrat do Warner Bros studios...loni jsem tam byl s přítelkyní a stojí to zato ,každopádně tady není moc co hodnotit pro mě jako pro fandu to bylo super nostalgicko zábavně poučné posezení ...ale stačilo jednou ;)

Wonder Woman 1984 (2020) odpad!

Kam ta komiksová kinematografie spěje... Film který má rozpočet 200M $ by měl podle mého splňovat v nejhorším případě aspoň dva prvky.... Děj a efekty Co se námětu týče, podařené vymyšlený, katastrofálně zpracovaný. Přes dvě hodiny nekončící nudy, která v závěru skončí tím že se vlastně nic nestalo xD A efekty xD na dnešní dobu a na rozpočet se kterým tvůrci pracovali jsou efekty neuměle zpracované.. Každá bojová scéna vypadá jak z pořádného grafického studia... Troufám si říct že jsem viděl reklamu v TV s lepším efektama... Ano jsem marvelak, ale celkově miluju komiksy a i když jsem v kině přetrpěl jedničku zarekl jsem se, že na dvojku nepůjdu... Slovo jsem dodržel, ale lituju času stráveného nad stáhnutím i času nad jeho shlédnutím.... Proti tě žumpě, je Green lantern oscarova špička Edit: to, že je to vykradacka známějších sourozenců z DC a jakéhokoliv jiné studia..... O tom ani nemluvě.... Po té jejich olimpiade jsem dalších 10 minut jenom remcal a poukazoval od kid je to vykradeno.... K ději dodatek: je naprosto čitelný a odhadnutelny úplně od začátku, I bez shlédnutí traileru či čtení popisu

Vivárium (2019) odpad!

Film naprosto katastrofální. Mohly by sme tu mluvit o mnohém, ale fakt že mi tenhle film zbytečně sežral 2hodiny mého života je samo o sobě dost. Nudná kravina bez děje bez zápletky bez rozuzlení.... No prostě jeden velkej 💩💩💩💩💩💩💩💩

Zrcadla (2008)

Není to sice odpad ale kvalita zpracování je fakt děsná, k tomu herecký výkon sutherlanda...... 😁😁

Upgrade (2018)

Za mě top scifi počin posledních let... Velmi propracovaná kamera. Herečky výkon je supr když si vezmu že má vypadat jako robot/resp se tak pohybovat.... Dej trochu vážně a dějová linka je z těch slabších ale je to celkově supr film

Star Wars: Vzestup Skywalkera (2019)

Hodně špatně závěsní ságy rodu Skywalker a Palpatine..... Nic víc nic míň si to nezaslouží