Sám doma (1990)

Film mého mládi, aké úžasné v tom čase, ten chalan je ale geniálny a inteligentný ako ich všetkých dáva dole...to bolo kedysi smiechu, aj teraz sa nasmejem ale uvedomujem si, že to nie je to čo kedysi...a takú matku by som veru nechcel mať! :)

Harry Potter a Kámen mudrců (2001)

naivné, ako aj kniha, ale tak je to fajn oddychovka...ale nad LotR trilógiu nič nemá :) čo sa týka fantasy

Stmívání (2008)

soft upírska sračka...pardon

Král síly: Příběh Rickyho (1991)

Pre normálneho človeka veľekravina....ale ja ten film milujem....bože tie efekty, ot je lepšie ako Jacksonov Bad Taste...toto je božské veľdiel šialených hongkongských producentov...absurdity, brutálne scény, skôr na smiech cez slzy, neuveriteľná rickyho nadsila...týpek s črevami je moja najmilejšia scéna, ale aj ta zaverečná mlátička v stroji na mäso stojí zato....kto nevidel neuverí :D

Beowulf (1999)

divné...dosť zaujimavé zvlášť prvá polka je vo vysokom tempe a potom to ide len dole a dole...priblblá hudba pripominajúca mortal kombat (celý Rayden...) a nejaké techno remixy, neuveritelne sprosté kostýmy a tie zbrane....ozubené koliečka ktorá sa vrtia v stredoveku, alebo v akom čase to má byť situované :D a tie vychitávky ako zipsy, rozhlas, či kvalitné boty pridávajú na celkovej kvalite...:D ale aby neboli len zápory treba uznať že dobrá kamera a hlavne v prvej polke filmu výborne snímaná obluda, kde to pridavalo na gradácii, taktiež skvelý Lambert, keby tam dajú nejakého lepšieho herca pokazí si meno, ale Lambert svojou charizmou dokázal tento film aspoň ako tak povzniesť...a záverečná scéna s pani škorpiónovou či čo to malo byť pekne debilné :D aspoň som sa nasmial

Bruno (2009)

nápady šialené ako v boratovi, ale celkovo o úroveň slabšie a dosť homo nechutné, ale to je celý Cohen

Plán 9 (1959)

Naprosto dementné až dovedené do absolútnej geniality...tak také niečo eln tak nevidí, filmové veľdielo! Buď milujete alebo nenávidite

Lovci lvů (1996)

Skvele natočené s dvojicou hlavných hrdinov....po tomto filme som sa chvílu bál ísť od Zoo :) niečo ako čeluste len na zemi :)

Toxický mstitel 2 (1989)

škoda, škoda...o dosť slabšie ako jednotka, i keď úvod v Tromaville je skvelý a vo vysokom tempe, len to Tokio...ach...nevadí pobavil som sa geniálne :)