Man with the Screaming Brain (2005)

dajte Brucovi cameru a peniaze a natočí peknú sračku...ako keby to nie je typické pre väčšinu filmov, lenže nebyť práve Bruca bolo by to neskutočná píp :D prvá polovica filmu je v pomalom tempe, niekoľko pekných vtípkov, ale dosť slabé. začína to gradovať úžasnou opéraciou a spojením mozgov a až po koniec je to skvelá a dosť dementná zábava :) Bruce predvádza trochu slabší výkon a celkovo to nie je jeho klasika ale aj tak pre fanúšikov, ktorý uctievaju cult campbell príjemná zábava :)

Troja (2004)

ako by povedal náš docent na dejiny staroveku....odpad :D ale pre mňa vcelku slušné

Freddy versus Jason (2003)

Pekne dementné, pekne krvavé, ale originálné...a záverečný fight so skvelou muzičkou stojí zato :)

Smlouva s ďáblem (2000)

Ak by mal byť Satan ako Hurley do pekal so mnou !!! :)

Mumie (1999)

celá trilógia ide od A cez C po E...ale táto časť bola skvelá, plná skvelej akcie, dômyselných vtipov, kvalitnou hudbou a výborným Fraserom :)

Mumie: Hrob Dračího císaře (2008)

Nie nie nie...ako tak toto je už dosť fantmagorická múmia a krekračuje to dosť vysoko medze...už 2 bola špatná ale toto je zabitie ako sa patrí...minimum dobrých scén strieda blbá a blbšia...

Z pekla štěstí 2 (2001)

Gotta teda všeobecné nejako nepočúvam ale ako Satan bol skvelý :D ale to asi vše

Černí baroni (1992)

Skvelá komédia a z skvelá kniha, ktorá nám približuje život "lidovo demokratickej armády". Samé absurdnosti, ktorých je tu kopa výborne prevedených na plátno a množstvo pamatných scén (či už Kotlář, alebo súdruh Žiška) mi neustále dodávalo návaly smiechu a len sa divím ako to všetko kedysi bolo. Vrele odporučanie

28 dní poté (2002)

Skvelé, dôkez toho, že ľudia si nepomáhajú navzájom nikdy, ani keď stoja na pokraji vyhladenia...

Sám doma 3 (1997) odpad!

Väčších debilov pokope v inom filme ťaźko nájdeme...to hraničí s demenciou a idú ukradnuť supertajný čip jasné :D