Bílý drak (2004)

Ako oddychovka...dá sa...ako hodnotný film, rozhodne nie...tak treba priznať, že bojové scény boli vysoko kvalitné a prepracované, do toho aj skvelá hudba, tou hrou na flaute si ma podmanila :) ale tak ten príbeh bol veľmi slabučký, ale nie každý čínsky film bude na úrovni tyger a drak alebo klan... :)

Zjizvená tvář (1983)

Takto toto sa len tak nevidí...prepracovaný scenár, celý film v obrovskom tempe ktoré sa len a len stupňuje s množstvom nezabudnutelných scén, pri ktorých idú až zimomriavky a všetko podtrhnuté najlepším hercom Al Pacinom, ktorý v tomto filme podľa mňa podáva najlepší výkon aký som zatiaľ u neho videl...načisto scvoknutý poslednú časť filmu, stále sfetovaný s jeho výkrikmi...film servíruje neskutočnú brutalitu, či už legendárna motorovka, ale prepracovanú hádku s Pfeiffer, keď bol vo vani, až po geniálny masaker na konci s tými nezabudnutelnými hláškami...toto je americký sen? World is yours!

Záhada Blair Witch (1999)

prvá polovica filmu krásne z vesela, ale potom to začne...celá atmosféra s tmou hustne, zvuky a všetko naokolo...výborne vykreslený strach, nikdy nevie čo to je...to je horor! niekto koho nevidíme, ale i napriek tomu cítime...a taký je blair witch...skvelé dielo

Carlitova cesta (1993)

Osvedčená spolupráca De Palma a Pacino prináša skvelý film...výborná akcia, nejaké odkazy na Scarface, čo mi priniesli veľkú radosť...Al Pacino je tak neskutočný herec, ja len nechápem, že tie blbé oscary ho ešte nedocenil...Sean Penn ako sfetovaný šialený právnik podáva jeden z najkvalitnejších vedľajších úloh, celková hudba, skvelý scenár s réžiou a parádny záver...čo ivac si može človek priať?

Trosečníci (2002)

Nech sa snažím prísť na to čo má spoločné ten Guy s týmto filmom, tak je to ťažko...čo ho viedlo natočiť túto podpriemernú sračku...asi jeho úžasná, kraśna, inteligentná a všestranná žienka Madonna....hmmm tomu hovorím epic fail...vďaka Bohu, že si sa rozviedol!!!

Vesničko má středisková (1985)

Skvelý, čo skvelý úžasný János Bán!!! Ostatné postavy sú tiež výborné, ale o úroveň slabšie...výborná komédia

Hvězdná brána (1997) (seriál)

skvelé! každý deň som civel na jojke a na tento skvelý seriál...obzvlášť boli nudné diely, ale zakaždým skvelé zakončenie série...síce neskôr sa to dosť zamotalo a čím ďalej blbšie a blbšie, ale v konečnom jeden z naj serialov svojej doby

Resident Evil: Rozklad (2008)

vizualne skvele urobený animovaný horor, škoda, že ten dej je trošku slabší ale animácie sú uchvatné

Doom (2005)

Príklad ako dokonale sa dokáže dodrbať super hra....to je ale Bollova parketa! :D

Mr. Bean (1990) (seriál)

Je to dobré, ale často mi to pripadá trochu moc dementné :D na monty pythonov v britskom humore to podľa mňa nemá :)