Král hadů (2005) (TV film)

Unikátní film srovnatelný snad jen s Krokodýlem (2000, ...ne ta australská mrdka, kterou tomuhle skvostu nějaký ignorant nacpal do podtitulu a ještě ktomu do plakátů:D:D). Scény, ve kterých "král hadů" opakovaně vyhodí svou oběť do vzduchu a každá z jeho mnoha hlav si snaží urvat co největší kus, jsou opravdu brilantní:D:D:D ...stejně jako ty s Daharem, vůdcem hadích lidí, jehož dialogy obsahovaly cca 4 slova:„hadí lid, had, smrt” :D:D:D ... a v neposlední řadě ty s "komandem", ve kterém působí snad nejlepší akční tvrďák všech dob xDDD (ano, mám namysli toho dvoumetrovýho vyžranýho černýho idiota, co nejdřív vymetá při přesunu větve okolo cesty a posléze je potupně zabit hadím lidem :D:D) ... + řada skvělých dialogů a hereckých exhibicí (zejména naprosto nepochopitelné "zmagoření" jednoho z členů výpravy xDDD)... Tohle je prostě must-see/must-love záležitost :D:D

Transport (1996)

„Složte zbraně a vylezte ven, jinak... vás pošlem do Teheránu v igeliťácích” xDDD Už ne tak našlápnuté, jako jednička, ale klišé a debility je tady určitě pořád dostatek :D:D:D

Stefanie (1995) (seriál) odpad!

No ty vole... O kvalitě německých seriálů netřeba diskutovat, ale prostě tohle... :D:D:D Herecké nevýkony a "skvělé" dialogy jako v téhle sračce jsou málo kde :D:D Jeden krásný příklad za všechny: „Přišel za jednou pacientkou, kterou miluje. Čeká dítě” xDDD

Katakomby (2007) odpad!

Debilní šablonovitý Teenager Slasher bez atmosféry a s "výbornými" "hereckými" výkony, za které hlavním aktérům přejete hned od začátku smrt. Pár samoúčelných pěkných lekaček ten bordel nezachrání... a Pink už vůbec ne ...

Krokodýl (2000)

Teenage-horror feat. monster horror :D:D:D Pro někoho opravdový horor, pro mě opus magnum :D:D Naprosto (ne)dokonalé triky (za zmínku určitě stojí útok dřevěného krokodýla na loď a její následný rozklad:D:D), genialní herci (hnusák šerif, hnusák lovec krokodýlů, který každý svůj vstup zakončil odplyvnutím + všichni ty teenage-idioti, kterým opravdu nemůžete přát nic jiného, než pomalou smrt v té umělohmotné krokodýlí držce xDDD) ... parádní herecké výkony (útěk rybáře vyšperkovaný mnoha výbornými pády... :D:D), geniální egyptské proroctví, vždy okořeněné vkusnou hudbou, když na něj přijde řeč a moc moc dalších bizardností, které se vám postarají o to, že za 90 minut má už vaše bránice tak akorát :D:D

Život není krásný (2008) (amatérský film)

Nejlepší komedie všech dob, dlouho sem se takhle nezasmál, výborní herci a výborný nápady ( Ja ti dám ty svině mě zdržovat'' xDDD) , proste 100 % Dát míň by bylo kacířství (křesťanství) xD

Aneta (1995) (seriál) odpad!

pyčovina ...

Carnosaur (1993)

Tohle je kult :D:D Gore scény vyjimečné svoji brutalitou a nekvalitou, "T-Rex" izolovaný na jakési "diskotéce" uprosřed supertajné laboratoře, žena, která tvrdí, že dinosauři jsou vládci Země, ta stejná žena rodící dinosaura, souboj "T-Rexe" s ještěrkama na staveništi.... no o zábavu je během té necelé půl druhé hodiny postaráno opravdu královsky :D:D:D