• Fantasy

Zaklínač - Série 2 (2021) (série)

50% dalo sa to no veľa času bolo treba doslovne pretrpieť.

There Is No "I" in Threesome (2021)

60% - zvláštna ale zároveň zaujímavá sonda do odvahy i bolesti jedného zúčastneného. Je fajn experimentovať len otázka hraníc je na každom, tu mal hranice každý inde a možno to bola len láska. Každopádne zdieľam presvedčenie, že už práve ak ste manželia a máte už deti , sa hranice tvoria jednoduchšie a spoločné nie alebo áno sa tiež vytvára jednoduchšie.

Equalizer 3: Poslední kapitola (2023)

85% to čo ma najviac bavilo,bola časť bez akcie a vykreslenie koloritu mestečka do ktorého by som sa okamžite odsťahoval. Človek si rýchlo zamiluje každú postavu i každú uličku. Keď sa ten mrak akcie vznáša nad Robertom je to super, neskôr to skĺzne do klišé hrdinov a ublíženych postáv čo nie úplne skazilo záver ale malo to slušný nábeh. Celkovo ale sa jedná o krásnu bodku série. Poteší aj fakt, že Dakotka a Denzel si to takmer po 20tich rokoch znova dali v jednom filme.

Bod obnovy (2023)

65% vizuálne to fungovalo a príbeh tiež za to stál, trebalo len menej toho povedať a viac nechať pracovať práve spomínaný vizuál . Trosku okoreniť smutnejším a temnejsim prostredím. Zaujala hlavná postava a Slovenské obsadenie.

Sisu (2022)

70% - často prehnané ale cez všetko to nereálne je to oživenie us produkcie. Jedna hviezda do plusu za casting.

Wham! (2023)

85% bez zbytočného patosu a prehnanych emócií sa zjavil rozumný dokument čo funguje po každej stránke. Chýbala mi na záver, krátka spomienka na GM v jeho sólovej časti I prešľapoch, taká 10min bodka na záver. Len potom už by to nebol Wham!

Mise Titanik (2020) (TV film)

40% tak toto bola veľká slabota