• Pohádka

Slíbená princezna (2016) (TV film) odpad!

Vydržela jsem se na ,,pohádku" dívat asi 8 minut, pak jsem přepnula na něco jiného, protože tohle se opravdu sledovat nedalo!

Babovřesky 2 (2014)

Akorát jsem přišla z kina a líbilo se mi to moc, už dlouho jsem se tak dobře nepobavila. Troška je úžasný režisér!

Poslední kouzlo (2006) (TV film)

Jedinou hvězdičku dávám za obsazení, to je výborné, ale děj katastrofa

Tajemství staré bambitky (2011) (TV film)

tahle pohádka mě hrozně mile překvapila. Výborné obsazení, krásné písničky, dobrý příběh a opravdu jsem se bavila :-). Jen tak dál!!!

Mrazík (1964)

Bez téhle pohádky by nebyly Vánoce úplný. Ale stejně je to nejlepší v originále :-)

Twilight sága: Rozbřesk - 1. část (2011)

Byla jsem na půlnoční premiéře a líbilo se mi to, děj šel přesně podle knížky... svatba-líbánky-těhotenství-porod-docela nechutný-občas vtipný-napínavý-nebezpečný, jenom škoda, že se musí čekat rok na druhou část...

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

2. část 7. dílu hezky navázala na tu 1. a až na pár zásadních chyb se mi to moc líbilo. Byly zde dobré hlášky, i slzička ukápla. Jenom mi smutno, že už všechno končí... 3D mi přišlo povedené, i přes tmavé scény bylo dobře vidět, jenom ty brýle by nemuseli dělat tak těžké...

Šest medvědů s Cibulkou (1972)

U tohohle filmu se pokaždé skvěle bavím :-). Skvělé osazení, medvědi, opice, nádherné hlášky :-)

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Až na pár drobností se film nelišil od knižní předlohy a z toho mám radost. Film je skvěle natočen, veselý i smutný, ale hlavně akční! Už se těším na druhou část!