• Rodinný

Proč? 13x proto - První kazeta, druhá strana (2017) (epizoda)

Trochu slabší epizoda. Nicméně je pořád super. Hannah se začne kamarádit s Jessicou a Alexem. Ze začatku je to fajn, ale jako všechno se to jednou zvrtne.

Proč? 13x proto - První kazeta, první strana (2017) (epizoda)

Asi druhá nejlepší pilotní epizoda hned po Hře o trůny. Dívám se na seriál už podruhé a musím říct, že je snad ještě lepší. Teď si daleko víc všímám hlavních postav, které budou figurovat v dalších dílech. Hannah Bakerová je jedna z nejlíp napsaných postav v kinematografické tvorbě. Její příběh je silný a hlavně poukazuje na problémy mladistvých.

Já, Simon (2018)

Vcelku slušný příběh ze střední. Je teda pravda, že coming out je trochu přehnaný. A musím něco uznat, kluci, kteří si tímhle procházejí to mají těžké. Ten konec hodně přehnanej. Scéna s ruským kolem byla fakt přitažená za vlasy. Je to fajn. Víc filmů tohoto tipu.

Hřbitov domácích zvířátek (1989)

Narozdíl od odpadní verze je tenhle film skvost. Samozřejmě, nemá konkurenci. Tak dobré jsem to nečekal. Film se daleko víc drží knížky. Konec byl tedy trochu jiný, ale bylo to fakt dobrý. Scénárista odvedl slušnou práci. No, ale knížka je vzďy lepší !!!

Řbitov zviřátek (2019) odpad!

Viděl jsem hada srát, žábu bušit pěstí do skály, dokonce jsem viděl i stíhačku couvat, ale takovou instantní sračku podávanou za studena jsem ještě neviděl. Ti, co nečetli knížku si asi musí říkat, že King je autor béčkových hororovek. Opak je pravdou. Kdyby mě dali prachy na natočení tohohle filmu, vytvořil bych něco, co aspoň připomíná knižní předlohu. Už jenom změny osudů hlavních postav. Třeba napínavá jízda Rachel. Smrt Juda byla v knížce super, všude panovalo napětí, a tady to je prostě kravina. Sprostá urážka knihy, kterou miluju. Tvůrce by měl zauvažovat nad svým životem a zapřemýšlet jak tu filmovku udělal.

WandaVision - Natočeno před živým publikem (2021) (epizoda)

Takhle si superhrfinský seroš nepředstavuju. Tohle měl být akčňák, né nějaká konverzačka z 30. let 20. století s přidaným živým publikem. Ten nápad je šílený a fakt tohle by se točit nemělo. Ono to není až tak špatné, ale kdyby to udělali jako Agenty S.H.I.E.L.D. byl bych spokojenější.