Borg/McEnroe (2017)

Pokud se alespoň trochu nezajímáte o tenis, tak to nejspíš nebude pro vás. Jedná se totiž o skvělý fanservis. 8/10

Meky (2020)

Škoda že zde nebylo použito více Žbirkových písní. Ale hlavně mi tenhle snímek přišel spíše jako televizní dokument, než dokument do kina. Plus to vypadá jako kdyby zkopírovali Wikipedii, protože tam nebylo nic víc, než co o jeho životě víme. Zkráceně to je pro mě zklamání. V televizi by to bylo OK, tady to je ale na plátně. 6/10

Bobule (2008)

Velice průměrná "komedie" u které jsem se necítil ani až tak moc trapně. Jenom by mě zajímalo, o čem těch 90 minut bylo. 5/10

Hollywood (2020) (seriál)

Tohle je něco neskutečného! To co netfix opět dokázal je úžasný! Scénář je s svižný a absolutně nenastala chvíle kdy bych se nudil. V seriálu bylo i několik povedených zvratů. Hudba je velice povedená. Ale ten casting?!? Hlavně díky němu to tak funguje a díky němu to je tak skvělá podívaná.9/10

Ježek Sonic (2020)

Já vím že nejsem cílovka... ale proč se tedy těm "vtipům" nesmály ani ty šestiletý děti pro které je ten film určený? Hlavně nevím jestli si ten film hraje na "dospělou zábavu" protože pochybuji že dečka pochopí narážky na hraný dospělý filmy. (ty narážky jsou jediné vtipné věci v tomhle celém snímku). Těch pár minut co tam byl Jim Carrey si naprosto zaslouženě ukradl a podle mého názoru ho tam bylo zatraceně málo. Efekty u když mají být "redisignované" tak jich mám dost už po první scéně. /Viděno v kině s dabingem / 5/10.

Parazit (2019)

Scénář je nepředpovídatelný. Ale bohužel film jde od druhé poloviny hodně z kopce. Osobně nechápu proč je tady na ČSFD kolem tohoto snímku takové HALÓ. 7/10

Dolittle (2020)

Mohl to být krásný film pro celou rodinu. Škoda. Nápad byl skvělý. Ani ta hlavni zápletka ničím neurazí (pro film s dětmi super). ALE, problémy začínají. Úplně hlavní věc je nefungující a doopravdy hodně špatný scénář. Jde vidět že nad ním doopravdy nikdo nepřemýšlel a ani nechtěl. Jak jsem říkal, hlavní zápletka má dobrý námět ale je naprosto špatně provedený. Ty konflikty se kterýma se Dolittle se svojí zvířecí školkou setká během krátké stopáže jsou taky dobré náměty, ale opět nad nimi nikdo nechtěl přemýšlet, takže se z toho stala čirá tragédie. O vizuálu animovaných zvířat se ani nebudu bavit. Takže zkráceně: Dolittle je film který má dobré náměty, které už ale nikdo nechtěl dotáhnout do konce. 2/10

1917 (2019)

To nejhezčí co tenhle snímek nabízí je kamera a zvuk. Scénář je ale bohužel předpovídatelný a ničím nepřekvapý. Bohužel, a to je ten největší problém je, že hlavní herci jsou zaměnitelní. Přesto si mě ale tento snímek nějakým zázrakem udržel. 7/10

Superšéf 24 hodin do pekla a zpět (2020) (pořad)

Těšil jsem se na nahlaškovanou a velkolepou show. Těšil jsem se na 3× větší a velkolepější ano šéfe, ale tohle? Strašně veliké a zbytečně zklamání protože tohle mělo veliký potenciál. 1/10