Za čárou (2021)

Jako podklad dobrý. Jako samostatný film už moc ne. Nejhorší část tohoto filmu je rozhodně střih. Tři hvězdy tomu dávám, asi jenom proto, protože jsem to použil hlavně jako podklad a nevěnoval jsem tomu extrémně moc pozornosti. 5/10

Karate Kid (1984)

Tohle bylo něco úžasného. A k tomu ten závěrečný kop!!! 8/10

Mulan (2020)

Film který měl veliký potenciál. Veliký rozpočet. Zajímavou předlohu a skvělé zasazení. Film ovšem neví pro koho je. Pro děti stále vcelku temný (i když ty barevné kostýmy nelze popřít), no a pro náctileté a dospělé zbytečně dětský. Kdybych byl dítě (7-9 let) asi by mě tenhle film nebavil. Hudba byla skvělá, ALE pokaždé co začalo hrát hlavní téma (ne pouze podkresová hudba), tak zde jsme měli cítit emoce nejen z té hudby, ale zejména z herců. Jelikož jsem ale z herců necítil absolutně nic, tak tyhle "oscarové" scény tahala pouze hudba. Střih mi strašně moc připomíná film Quantum of solace. Tento film má totiž velice "zajímavý" a specifický střih a také kameru. U Mulan mi připadlo že chybí přehlednost. Člověk úplně nevěděl co se tam děje. Přišlo mi že během akčních nebo-li "parkourových" sekvencí chybí nějaké snímky. Ony byly určitě natočené, ale ve střižně jak si vynechané. Ty peníze tam jsou občas i vidět, ale to finále?!? Představte si že máte 200 mil. dolarů rozpočet a vy předvete skákání po lešení. Jako naprosto upřímně... kdyby tenhle film měl rozpočet 90 až 120 milionu tak tomu dám bez problémů 4* hvězdy. Film ale neví co je. 5/10

Lucifer - Pozor, vyzrazení! (2020) (epizoda)

Je za námi první polovina sezóny. Na začátku jsem měl obavu z pomalého rozjezdu a až moc přehnaně moc tzv. Love story. To se ale rozhodně nedá říct od 4 epizody. A upřímně můžu říct že každá epizoda eskaluje výš a výš. Veliký hype na prosinec! A zbývá jenom doufat že to bude alespoň stejně skvělé nebo lepší a lepší!

3Bobule (2020)

Typické české pokračování, které netuší kam šlápnout. Přesto, ale tenhle film hodnotím jako nadprůměr české komedie, netuším proč. Asi mi něco přelétlo přes nos. 6/10

Palm Springs (2020)

Téma tohohle filmu jsme již viděli mockrát. Ale tohle je prostě skvělý. Ne že bych se u tohohle snímku válel smíchy, ale rozhodně to neurazilo. Tohle je krásný letní film, který je po koroně veliké spasení. A možná i proto je moje bodové hodnocení vcelku přestřelené. 8/10

Jak prodávat drogy přes internet (rychle) - Série 1 (2019) (série)

Skvělá jízda, která by šla ale i z těch málo epizod (6) vmáčknout do třech 30-minutových epizod. Zpracování skvělé. Jde doopravdy vidět že tenhle seriál dělal někdo kdo rozumí věkové skupině, které v seriálu vystupuje, ale pro kterou jsou i tyhle epizody stvořené. Zktrátka velice příjemné překvapení. 7/10

Havel (2020)

Existuje spoustu formátů jak udělat dokument. Autoři si vybrali ten, do kterého mohou dát tolik informací, zajímavosti, atd. Ale bohužel, dokument je prázdný. Cítíte zbytečně natahovanou scénu, místo které tam již mohla být nová a možná i zajímavější část filmu.Téhle části filmu se ale nikdy nedočkáte. Upřímně si myslím, že to je dost zbytečné zklamání. 6/10

Trollové: Světové turné (2020)

Celkově větší, barevnější, nápaditější. A to z toho dělá lepší díl než jednička. 7/10