Vrána: Město andělů (1996)

E-e, kdepak..jednička byla temná, hutná a depresivně cool, dvojka je legrační a nudná. Těžko říct, co bylo horší, zda titulní hrdina s vizáži mima-transvestity, hlavní padouch sado-maso polonahý černoch, nebo dospělá Sarah, která vypadala jako gotický kráječ cibule (nebo z čeho měla tak červené oči) na tvrdých drogách. Škoda přeškoda.

Smrtihlav (1998)

Vííííííííííííííííííí!!! Tomu pánovi jdou z hlavy bubliny! To není jen tak ledajaký pán, je to hrdina.. :)

Komisař Rex (1994) (seriál) odpad!

Rexi! Vyběhni ven, vytoč tlapičkou číslo na policii, po cestě zpátky vezmi do tlamičky moji pistloi, čumáčkem na ni namontuj tlumič, hoď mi ji, efektním skokem na záda zlikviduj hlavního záporáka (který sice přežil přestřelku, pád z druhého patra a výbuch skladu jaderných hlavic, ale dopad hrdinného chundeláče ho jasně vyřadí ze hry..) a pak bys mohl dát hlavu trošku ke straně, komicky dojemně zakníkat a nakonec někomu z debilních rakouských policistů sežrathouskuse salámem..45 minut sraček výše popsaných..tááák je hodný pes. Ode dneška nežeru salám. Ani housky. A televizi prodám, za utržené peníze si pořídím štěně německého ovčáka a budu ho na oplátku dlouhé hodiny mučit elektrickým proudem.

Kobra 11 (1996) (seriál)

Simír=jedna hvězda. V každém díle aspoň jeden mrtvej Němec=druhá hvězda. Komické duo Hansea Gr'übera (Bonráta a Herzbergra..foneticky) chvíli aspirovalo na třetí hvězdu, ale zas tak vysoké hodnocenísi tenhle americkou produkci kopírující shit nezaslouží.

Walker, Texas Ranger (1993) (seriál)

Chuck Norris se narodil v prostém dřevěném srubu..který si sám postavil..

Odpadlík (1992) (seriál)

Na Lorenza mi nešahejte..než jsem poprvé viděl Chucka Norrise, byl to můj hrdina číslo 1..:)

Shortbus (2006)

Nahatý pani=jedna hvězdička. To, že se neopakuje autofelační scéna z úvodu=druhá hvězdička. Víc ani ťuk.

Blade Runner (1982)

Tak jako kultovní to je..ale že bych to musel vidět dvakrát..

Žába k zulíbání (2002) odpad!

Absolutní sračka od první vteřiny až po poslední písmenko závěrečných titulků. No mercy.

Pidihajzlík (2006)

Ok, ok..co si budeme nalhávat..chvílemi jsem se i smál a pouhé dvě hvězdy dávám jen proto, aby bylo vidět, že jsem (taky) intelektuál.