Mučedníci (2008) odpad!

samoúčelné násilí, banda úchylných starců stahující unesené chudinky z kůže, aby se dozvěděli jestli je něco po smrti = takovou debilitu a vyhajpovanou blbost jsem snad ještě neviděl! příšernej hnus! to snad může oslovit jen nějaký úchyláky... :( teda kdo tohle platí a z jakejch peněz? jen doufám, že to skrytě nesponzoruju přes daně... to si snad radši budu platit ty palestince :)

Den, kdy se zastavila Země (2008)

originál jsem neviděl, nemůžu porovnat, triky celkem ujdou, jen je to trochu takové pseudo-retro? chmmm, příliš nezklame, ale ani nenadchne, celkem někde lehce nad průměrem...

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

celkem pěkné, ale na film tohoto roku to u mě určitě aspirovat nebude. zajímavý námět, Pitt v rozumější poloze, Blachettová skoro lepší než Pitt, spíš film pro holky, kluci se budou u tak dlouhého filmu poměrně nudit :)

Wanted (2008)

pěkné sci-fi triky se střelbou za roh a různými zpomaleními, jinak spíše ne moc vtipná komedie o tkalcovských zabijácích :) proboha, kdo tohle vymyslel? Angelina sexy asi jako dráty do betonu, s tyčkovitýma rukama a rty jak vojenská markytánka = děs! Noční hlídka byla asi 10x zajímavější, jedna hvězdička za hezkej sporťák, dvě hvězdičky za to, že se Angelina zastřelila ještě před koncem :)

Nouzový východ (2008)

na Americkou krásu to nemá ani náhodou, po pár minutách nudná divadelní-like exhibice a texty tak napínavé, jako kdbyby postavy předčítali ze Zlatých stránek :( celkově nudné a o ničem, takové užvaněné, pokus o to aby to bylo ze života... film, který nic nepřináší a po pár dnech z paměti vyšumí a nezanechá ani pachuť v ústech...

Karanténa (2008) odpad!

totální odpad a nesmysl! nedá se sledovat ani s vypnutým mozkem - veliké utrpení :(

3:10 Vlak do Yumy (2007)

Tak já opravdu nevím, nějak mě to fakt nebavilo a Russell mi přišel priprcatěle a obtloustle nudný... ostatní, Chris Bale pak takový plochý, snaživý, upocený = velmi slabé! Škoda peněz za lístek...

Appaloosa (2008)

Velice příjemné, reálné, dobře se na to kouká.....ale.... jaksi bez šťávy mi to přišlo. Jinak kvalitní herecké výkony. Nejlepší Viggo Mortensen - řekl bych, že zraje jako víno :o)

Marco Polo (2007) (TV film)

Velmi slabé! Naprosto nesrovnatelné s původním seriálem. Starosta Kublaj jak soudruh Moučka z okresu na severu, strašlivé... dokonce si myslím, že se to snad ani netočilo v reálném prostředí, ale v papírových kulisách v USA :(

Svědkem zločinu (2008)

Stupidní vychtrlá (alkohol?) obstarožní blondýna (blbá jak troky) postupně vyvražďuje bandu ještě retardovanějších výrostků :( Otřesně stupidní film, se spoustou hloupostí - obvzlášť posledních 20 minut jsem měl pocit, že se režisérka úplně zbláznila a popustila uzdu svým gerontím erotických snům o mladším partnerovi... bohužel ubohost :( To musela fakt natočit úplná blbka... i na ameriku super blbé! Jedna hvězdička ze sentimentu nad Kim.