• golfista

Velký Kája jenom završil už tak dost velkou hrůzu.(18.4.2003)

• Lima

Za tohle se bude Troška smažit v pekle. A ani božský Kája mu nepomůže.(7.7.2002)

• Galadriel

Nastavování úspěchu za každou cenu nikdy nepřináší kvalitní díla. Pro malé děti možná zábavné (hlavně malý roztomilý dráček), ale scénář i herci už za moc nestojí. Korunu tomu všemu ovšem nasadil Karel Gott, který je opravdu jedním z nejhorších "herců", který kdy byl obsazen do filmu (může si podat ruku leda tak s Mariah Carey).(11.12.2003)

• Gemini

Já jsem to říkal - Princezna Ze Mlejna byla nejlepší, pak už to šlo do...pryč. A ani božský Gott a "skvělý" soundtrack to nezachrání, to fakt ani bohovi...(21.3.2003)

• Djkoma

Jsem rád, že jsem nikdo nedal plakát s tímto filmem, jinak bych byl asi na pokraji psychického kolapsu.(4.6.2006)

• gouryella

Jeste horsi nez jednicka – a to je co rici. Podle jednoho hesla by se dalo rict Troska kurvi pohadku.(27.7.2002)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $311,460(11.1.2009)

• woody

Nejvíce se mi pokaždé líbí, když Troška při x-té repríze nezapomene v TV relaci Novy říci, že "Tyhle mé pohádky zůstanou intelektuály nepochopeny a přitom, já když jsem si procházel ty staré recenze, například na Pyšnou princeznu, nebo na Byl jednou jeden král a také byly velmi špatné a jaké jsou to dnes klasiky, že?"V jeho vlastní zdraví doufám, že tím chtěl naznačit, že intelektuálové tu byli i za bolševika, kdy se mu určitě žilo jako praseti v žitě, ale teď aby měl na uspokojování svého "lidového" ega musí točit jednu kravovinu za druhou a dětinsky si to s nimi vypořádávat.Jó, Troška je kumštýř nevkusu.Lidi mu to žerou a my zavšivení inťouši, které jeho filmy uráží máme být ticho.Ale je zajímavé, že tady na něho nadává takový vzorek lidí a stejně má každoročně nejsledovanější film...(20.11.2005)

• Radek99

Peklo. Skutečné.(10.2.2007)

• AngelAngie

Šimůnku, tak s tímhle ty nosíš nos navrch?(27.5.2008)

• Superpero

Fuck off.(30.12.2004)

Jednička se mi bohužel líbila více, ale i tak si to pořád drží svůj standart.(14.4.2009)

• Faidra

Gott mit uns...(28.7.2007)

• igi B.

Zoufalá rutina, navíc tak laciná... Velký troškář semlel do svého čertovského kotlíku spoustu ingrediencí, ale vyvařil jen šlem a břečku. Ale zase - do pekel - rovnou do odpadu tečou u mistra (a v tučudlácké šašské kinomatlografii vůbec) jinčí kameňáky... Nu a tak s troškou štěstí se to dalo usedět a až pak spláchnout... :-/ - - - P.S. Navíc - jestli jste to trumberové nepochopili, zásadní důvod, proč vznikla tahle pičohádka a zde její odvar v dvojce, je jediný - udělat vejvar a pumpnout novoidní blbouny o nějaké ty chechtáky. Prostě za hodně peněz trošku pískání. A všichni mají pocit, že to je ta >kultůra< či co... V tomhle zdá se je mistr Mistr... ;o) - - - - - (Poprvé značně nesoustředěně, leč v šťastném nadhledu a z pekla dobrém rozmaru viděno 12.8.2008 na novácké trdlovizi, komentář zde jako mnohý - 13.8.2008)(13.8.2008)

• mysicka

Uplne o nicem a Karel by se mel drzet zpevu! Byl jeste horsi nez Hulka a to jsem si myslela, ze horsi "herec" nez on (a S. Segal:-) byt nemuze...(27.11.2003)

• flanker.27

Trošku si kopnout trošku móda je, ale když on si o to ten kluk vousatá sám tak trošku říká jak svojí "uměleckou tvorbou," tak svými výroky do médií. Děs běs, příšerné dialogy, nevtipné vtipy, uječená Laurinová (Troškův trademark) a jásej ptáčku slavíčku Karlíčku v pomejích.(4.1.2007)

• arachneuss

Cítim se blbě při pomyšlení, že když jsem to viděl ve třetí třídě na předpremiéře, tak jsem se bavil královsky.(2.8.2009)

• bestlama

Nevěřím českým pohádkam .. Jsou výjimky, ale tahle do toho nepatří ..(19.5.2009)

• Divočák

Odpad! Odpad! Odpad! Jakkoliv na něčem uvidíte značku Troška a navíc dvojku za jménem, pakujte se kilometry daleko, jinak to vaše mozkové buňky nemusí unést. Zvlášťe božský Kája vám pořádně podráždí vaši nervovou sousavu.(23.5.2005)

• Zíza

Ještě horší jak jednička a to už u jedničky se mě ptali, jestli nechci kýbl na zvracení...(28.12.2009)

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15