• golfista

Velký Kája jenom završil už tak dost velkou hrůzu.(18.4.2003)

• Lima

Za tohle se bude Troška smažit v pekle. A ani božský Kája mu nepomůže.(7.7.2002)

• Galadriel

Nastavování úspěchu za každou cenu nikdy nepřináší kvalitní díla. Pro malé děti možná zábavné (hlavně malý roztomilý dráček), ale scénář i herci už za moc nestojí. Korunu tomu všemu ovšem nasadil Karel Gott, který je opravdu jedním z nejhorších "herců", který kdy byl obsazen do filmu (může si podat ruku leda tak s Mariah Carey).(11.12.2003)

• Gemini

Já jsem to říkal - Princezna Ze Mlejna byla nejlepší, pak už to šlo do...pryč. A ani božský Gott a "skvělý" soundtrack to nezachrání, to fakt ani bohovi...(21.3.2003)

• Djkoma

Jsem rád, že jsem nikdo nedal plakát s tímto filmem, jinak bych byl asi na pokraji psychického kolapsu.(4.6.2006)

• gouryella

Jeste horsi nez jednicka – a to je co rici. Podle jednoho hesla by se dalo rict Troska kurvi pohadku.(27.7.2002)

Tak jasně ,je to Troška, tak se tady dá očekávat kopa nesnášenlivosti a demonstrace vytříbrného vkusu. Já to opět tak tragicky nevidím. Zdeněk bohužel dělá jednu chybu stále dokola vybírá si do svých herců mediálně známé tváře a ne herce. Mě tohle prostě vadí, Gotta ještě zkousnu měl tam několik minut, ale takovej Hůlka to byla fakt parodie. Míša Kuklová není moc typ princezna, nejspíš proto, že není moc typ herečka. Zkrátka casting to tady fakt dost posírá, pak bych měl ještě výhradu, že pohádka obsahoval příliš mnoho dějových linek takže celkově to moc nedrží při sobě. Do salátu se taky neháže všechno, aby byl víc salátovější. Příjemná byla pohádková atmosféra, tady je třeba pochválit práci kameramana a exteriéry a pohádkový postavy byly napsaný taky dobře, působily roztomile. Příjemně překvapila Dana Morávková já jí měl zafixovanou jako pipinu z Novy, ale tady předvedla docela vyzrálý herecký výkon. Z pekla štěstí sice není pohádková lahůdka, ale po její konzumaci mě rozhodně špatně nebylo.(26.12.2014)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $311,460(11.1.2009)

• woody

Nejvíce se mi pokaždé líbí, když Troška při x-té repríze nezapomene v TV relaci Novy říci, že "Tyhle mé pohádky zůstanou intelektuály nepochopeny a přitom, já když jsem si procházel ty staré recenze, například na Pyšnou princeznu, nebo na Byl jednou jeden král a také byly velmi špatné a jaké jsou to dnes klasiky, že?"V jeho vlastní zdraví doufám, že tím chtěl naznačit, že intelektuálové tu byli i za bolševika, kdy se mu určitě žilo jako praseti v žitě, ale teď aby měl na uspokojování svého "lidového" ega musí točit jednu kravovinu za druhou a dětinsky si to s nimi vypořádávat.Jó, Troška je kumštýř nevkusu.Lidi mu to žerou a my zavšivení inťouši, které jeho filmy uráží máme být ticho.Ale je zajímavé, že tady na něho nadává takový vzorek lidí a stejně má každoročně nejsledovanější film...(20.11.2005)

• Radek99

Peklo. Skutečné.(10.2.2007)

• AngelAngie

Šimůnku, tak s tímhle ty nosíš nos navrch?(27.5.2008)

• Superpero

Fuck off.(30.12.2004)

Jednička se mi bohužel líbila více, ale i tak si to pořád drží svůj standart.(14.4.2009)

• Faidra

Gott mit uns...(28.7.2007)

• igi B.

Zoufalá rutina, navíc tak laciná... Velký troškář semlel do svého čertovského kotlíku spoustu ingrediencí, ale vyvařil jen šlem a břečku. Ale zase - do pekel - rovnou do odpadu tečou u mistra (a v tučudlácké šašské kinomatlografii vůbec) jinčí kameňáky... Nu a tak s troškou štěstí se to dalo usedět a až pak spláchnout... :-/ - - - P.S. Navíc - jestli jste to trumberové nepochopili, zásadní důvod, proč vznikla tahle pičohádka a zde její odvar v dvojce, je jediný - udělat vejvar a pumpnout novoidní blbouny o nějaké ty chechtáky. Prostě za hodně peněz trošku pískání. A všichni mají pocit, že to je ta >kultůra< či co... V tomhle zdá se je mistr Mistr... ;o) - - - - - (Poprvé značně nesoustředěně, leč v šťastném nadhledu a z pekla dobrém rozmaru viděno 12.8.2008 na novácké trdlovizi, komentář zde jako mnohý - 13.8.2008)(13.8.2008)

• mysicka

Uplne o nicem a Karel by se mel drzet zpevu! Byl jeste horsi nez Hulka a to jsem si myslela, ze horsi "herec" nez on (a S. Segal:-) byt nemuze...(27.11.2003)

• flanker.27

Trošku si kopnout trošku móda je, ale když on si o to ten kluk vousatá sám tak trošku říká jak svojí "uměleckou tvorbou," tak svými výroky do médií. Děs běs, příšerné dialogy, nevtipné vtipy, uječená Laurinová (Troškův trademark) a jásej ptáčku slavíčku Karlíčku v pomejích.(4.1.2007)

• arachneuss

Cítim se blbě při pomyšlení, že když jsem to viděl ve třetí třídě na předpremiéře, tak jsem se bavil královsky.(2.8.2009)

• Zíza

Ještě horší jak jednička a to už u jedničky se mě ptali, jestli nechci kýbl na zvracení...(28.12.2009)

• bestlama

Nevěřím českým pohádkam .. Jsou výjimky, ale tahle do toho nepatří ..(19.5.2009)

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16