Avengers: Infinity War (2018)

Lahodka s horkou prichutou zo sveta Marvel. Dospely a netradicny dej s paradnymi efektami. Kedyze je naplanovane pokracovanie?

Cizinec ve vlaku (2018)

Spociatku vyzerajuci inteligentny thriller sa v konecnom dosledku ukazal ako priemerny, od polovice nudny a predvidatelny film. Slaby mix snimkov Source Code a Non-stop + vykolajenie vlaku bolo velmi nevieryhodne.

Půjčovna masa (2018) (seriál)

Velmi slusny sci-fi serial, ktory ma dobry a chytry dej, zaujimavo vykreslene postavy a dobre efekty (na serial nadstandard). Prva polovina serie naslapana a druha, ked uz pride k vysvetlovaniu a objasnovaniu zapletky, deja straca na tajomne a miestami na logike. Dufam, ze druha seria sa vydari a viac zapracuju na deji. Inak nadpriemerny serial, v ktorom rozhodne nechybaju i nahe tela. 😊

Jessica Jones (2015) (seriál)

Pomaly rozjazd sa prehopol do paradneho krimi noir sveta. I ked bolo citit dejove skratky, pozera sa na tento marvel svet dobre. Prva seria parada, druha poslabsia, ale stale kvalitna. Tak dufam, ze to neskonci 30 seriou cucanou zo vzduchu.

Ready Player One: Hra začíná (2018)

Tak ako Cameron ukazal, ze nepatri do stareho zeleza a technologia mu nie je cudzia,tak i Spielberg to dokazal. Par zrychlovaciek skrz dej je dost citit, ale vynahradil to sviznou akciou, zaujimavou pointou a paradnym dosadzovanim roznych postav a scen z obrovskeho mnozstva filmov a hier. Len tak dalej pan Spielberg.

Zabiják & bodyguard (2017)

Paradne naslapany chlapsky film so skvelou akciou a hlaskami. Ako kvazi parodia na klasiku Strazca takmer dokonala.

Jumanji: Vítejte v džungli! (2017)

Dobrý film na jedno večerné posedenie. Pekné animácie a lokality,svieze herecke obsadenie a dobra zabava - obcasne vtipky alebo akcie. Neurazi a nezanecha ani dlhotrvajuci pocit blazenosti z pozerania.

Hodný dinosaurus (2015)

Slabsia Pixarovka s nadhernou animaciou prirody, ale s jednoduchym dejom videny v roznych inych modifikaciach snad milionkrat.

Jurský svět (2015)

Júúj vrátili ma do detských čias, keď Jurský park brázdil kinami a ja som hltal všetko o dinosauroch a filme. Rozhodne kvalitné pokračovanie so skvelým dejom, hercami a dinosaurami. :)

Velký dar (2017)

Kvalitne spracovaný film s dobrými hercami a zaujímavou pointou. Byť génius medzi priemernými dá proste zabrať všetkým stranám.