• Thriller

Dítě číslo 44 (2015)

To je ale splácanina, tenhle film Tam je tolik nelogičností. To se jen tak nevidí! Víc nemůžu dát.

Noe (2014) odpad!

Tohle má být ten trhák z knihy Genesis? Ukázková potopa od silně věřících Američanů? Naprosto stupidní, (podle mě) je to hodně velký paskvil.

Policie Modrava (2011) (seriál)

Seriál, který se mi líbí. Šumavu (a taky Soňu Norisovou) mám rád. Nejen, že jí to sluší i role jí sekne. Navíc musím říct, že mě mile seriál překvapil.

Interview (2014) odpad!

Ať se na mě nikdo nezlobí, ale třeba i tolik kritizované Babovřesky Zdeňka Trošky (byť možná zblblý), strčí hravě do kapsy tenhle stupidní americký kulturní zážitek. Řeknu to ještě takhle. Obsahovou nesmyslností si dali tvůrci vlastní gól, je to absolutně o ničem. Vzhledem k tomu, jak blbý ten film je, nelze dát nic jiného než super ultra odpad. Prostě naprostá ztráta času.

DoktorKA (2014) (pořad)

Kromě zajímavých informací se u toho i člověk pobaví.

Vinaři (2014) (seriál) odpad!

Tohle se tedy moc nepovedlo.Nemohu jinak, než dát odpad.

Zlatokopové z Arkansasu (1964)

I přes větší stáří vzniku musím říci, že to byla milá podívaná, upřímně řečeno, rád se podívám znovu.

Klauni (2013)

Tenhle výlet světem stárnoucích klaunů mě nenadchl.

Cirkus Bukowsky (2013) (seriál)

Mě ten opěvovaný seriál tedy moc nenadchl, žádný dechberoucí děj tam nevidím. A náhod je kolem hlavní postavy nějak až moc. Jako zábava dobré, ale špička to není.

Území mrazu (2013)

Nicolas Cage v poslední době většinou hraje ve filmech s chabým námětem, ale tohle nebylo vůbec špatný.. Přestože podobný motiv byl již nesčetněkrát natočen.