Sunshine (2007)

Uz od zacatku sem tusil, ze se to preci jen zvrhne a vse nepujde podle planu a v prubehu filmu sem jen tipoval, kdo umre v jakem poradi. Navic kapitan, ketry se jim dostal na lod byl temer neznicitelny.

28 dní poté (2002)

Jeden z mých nejoblíbenějších filmů a bezprecedentně nejoblíbenější film se zombie tématikou. Danny ukázal své filmařské umění a vytvořil adrenalinovou jízdu od začátku do konce. Spousta scén je navždy vypálena v mé mysli. S povděkem kvituji tyhle rychlé zombie!

Ghost in the Shell (1995)

Jde videt, ze tenhle film je jak na kreslene, tak filmove urovni velice vysoko, ale proste me nedostala zadna scena.

Resident Evil: Apokalypsa (2004) odpad!

Po slibne jednicce jsem ziral, jak nekdo mohl natocit tenhle film, se kterym sem akorat ztratil hodinu a pul z meho zivota.

Resident Evil (2002)

Ze začátku se film tváří jako velice slušné áčko, ale jak se to v Umbrelle začne hemžit zombíky, zvrhne se vše na hezké béčko. "Potěšila" mě scéna v chodbě s laserem.

Minority Report (2002)

Od filmu zalozenem na knize od Philipa K. Dicka jsem cekal vic, ale nakonec to nebylo vubec spatne.

Seznamte se, Joe Black (1998)

Uchvatne herecke trio Hopkins, Pitt a Forlani predvedli velice suverenni vykony. Naprosto sem uveril tomu, ze se Pitt a Forlani do sebe zamilovali na prvni pohled a navic ten napad obsadit do hlavni role samu smrt....

Flintstoneovi (1994)

Uchvatne prevedeni kresleneho serialu do filmu + neprekonatelny John Goodman + drtic odpadku = pet hvezdicek.

Monty Python a Svatý Grál (1975)

Anglicky humor mam rad, ale co dela tenhle film mezi top 200??? Vzdyt vsechny vtipy byly ubohe. Davam jednu hvezdicku za zabijaka kralika, kde sem se poprve a naposled za cely tenhle film zasmal.