Obvyklí podezřelí (1995)

Ďalší z filmov, ktorý po zhliadnutí patrí k mojim top filmom. Spočiatku sa to zdalo byť ako obyčajny film s pár miestami výnimočnosti ale ako náhle sme sa dostali k záveru zostal som len v úžase jak dobre to Kevin Spacey zahral. Ktokoľvek si to pozrie určite nebude očakávať taký zaver akým to skončí. Dávam 5 * .

Hannibal (2001)

70% ... Pár zapamätateľných scén to rozhodne má, ale stratilo to tú geniálnu atmosféru z Mlčania. A javí sa už viac prvoplánovo. Anthony Hopkins však aj naďalej exceluje v zosobení inteligentného šialenca.

Suprhrdina (2008)

Pozrieť si to čo i len jedenkrát je dosť...jedna hviezdička za Leslieho Nielsena

Záhada Blair Witch (1999)

80% ...Najviac ma fascinovalo to, že z rozpočtu 22 000 dolárov dokázali zarobiť okolo 140 miliónov dolárov. Klobúk dole pred i keď troška amatérskym dielom ale za to zachyteným tak ako to ľudia chceli - na rovinu a po lopate. Tento film mi naháňal hrôzu a po zhliadnutí som mal chuť sa aj ja vydať na hon na čarodejnicu (on second thoughts, not really :D)

Tohle je Sparta! (2008)

lepšie ako superhrdina...miestami som sa zasmial ale len párkrát za celý film a to nestačí...takze 2*

Svatba podle Margot (2007)

Absolútne nudné...bez akejkoľvek pointy či ponaučenia do života...ani vtipné to nebolo

Vetřelec vs. Predátor (2004)

keď tieto dva filmy boli najskor ako dve rozdielne serie filmov vtedy to bolo vynikajuce..skoda ze spojenie nie je take dobre ako to bolo samostatne =(

REC (2007)

Tomuto zombie filmu som na začiatku nedaval veľké šance ale odhodlal som sa ho kuknúť. Na oživenie aj niečo zo španielskej produkcie. A musím povedať že to stálo za to. Zombie film pri ktorom mi naskakovala miestami husia koža a bolo to veľmi realisticky spracované. Najmä tými záberami s kamery a výpadkami obrazu. No jeden z najlepších zombie filmov čo som kedy videl. 4*

Sedm (1995)

Masterpiece v podaní Brada Pitta a Morgana Freemana doplnené o psychopata Kevina Spacyho. Záver,keď Pitt objavil hlavu svojej manželky ( Paltrow ), bol naozaj neočakávaný a hlavne dosť tragický. Jednoznačne za 5*