9 (2005)

Som rád, že som tento kraťas videl až po celovečernáku, lebo by mi skazil celkový výborný dojem a čiastočne aj pointu filmu.

Suprhrdina (2008)

Na to že to je paródia na rôzne druhy filmov a v podstate to nemá nič vlastného, tak sa dá povedať, že Superhrdina je vo svojom obore nadpriemer.

Extrakt (2009)

Veľmi slabé, najviac ma zamrzela postava hraná Milou Kunis, ktorá bola vyložene len na okrasu. Možno keby sa dotiahlo pár vecí mohol byť Extract niekde inde.

Parchanti (2010)

Priemerný film s nadpriemernou čiernou brošnou.

Sex ve městě (1998) (seriál)

Keď som bol drobček tak to chodilo v neskorých hodinách v TV a ja som podľa názvu súdil, že to je porno, tak som si raz jednu časť nahral na video pásku. Na moje vtedajšie veľké sklamanie to bolo o niečom absolútne odlišnom. Spomínanú nahratú časť som dopozeral do konca, ale vôbec ničím ma ten seriál nezaujal. Možno to bolo mojimi očakávaniami niečoho podstatne iného, alebo prehnane nesympatickými a protivnými hlavnými predstaviteľkami, no viac ako jednu hviezdu dať nemožem. No a pozrieť si tento seriál v momentálnom veku od úplného začiatku? Tak na to bohužiaľ nemám odvahu.

Neznámí vetřelci (2008)

Nízkorozpočtovka so seriálovými hercami so scenárom podobným The Thing a s pokusom o vytvorenie atmosféry a prostredia The Mist.

Souboj Titánů (2010)

Myslím, že porovnávanie so staršou verziou nemá v tomto prípade žiadnu cenu. Príbehovo je to niekde úplne inde a s pôvodným filmom má snáď spoločné len mená postáv. Film ma dobré tepmo, v podstate som sa nenudil, ale keď si to tak spätne premietnem v hlave, tej sľubovanej akcie bolo málo, škorpióni, medúza, kraken a koniec.

Zvrácený (2002)

Tá točiaca sa kamera mi dosť vadila, hlavne v začiatkoch kde sa krúitla ako na kolotoči. Čo sa mi na Zvrátených páčilo bolo, že z takého lacného scenára, vďaka myšlienke natočiť film od konca sa stal zaujímavým.