Demonic (2015)

Po toľkých domoch a ich starých pántoch by tento zlý kasting mohol aspoň vedieť, že na škrípanie dverí funguje olej!

Léto All Exclusive (2015) odpad!

Z tej amatérskej kamery mi skoro hlava explodovala a charakter postáv ako žalúdočné vredy. Toto fakt nie je franc.komédia zo starej školy a krajine fantomasa robí len hanbu.

X-Men: Apokalypsa (2016) odpad!

A stačilo. Ako milovník komiksu a filmov s ich tématikou musím rozhodne povedať, že toto bola trefa mimo. Nič horšie od čias X3 tu nebolo a dúfam ani nikdy nebude!

X-Men: Poslední vzdor (2006)

Veľkolepé nič zabalené do trikov bez logiky a známok deja. Tento film nemá právo nosiť značku X-men!

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Kebyže tam nepríde Wonderka, tak je to čistý odpad! Dejovo stratené, charakter postáv na bode mrazu a pointa? Moment, veď tu šlo len o to sa poriadne vymlátiť a hlavne vymlátiť z fanúšika maximum peňazí.

Doktor Strange (2016)

Ja som zlý, rozumej namyslený západniar a ty ma zdokonalíš a ja budem dobrota sama. Zachránim celý svet a Marvelu peňaženku. A ozaj, to všetko tu už bolo aspoň 100X! Bez Tildy by to bol 100% odpad.

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Jedna slabá * z nostalgie za Forda s chlpáčom. Ináč je to len recyklácia epizódy IV a to myslím vážne. Kebyže sa jedná o remake, fajn, ale neverím, že vesmír dokáže takto recyklovať sám seba, ako to dokáže Disney.

Příchozí (2016)

Ďalší preceňovaný film, snažiac sa prekvapiť, ale žiaľ, niet čím. Za sympatické chobotničky (mimozemské nohy), ktoré mi pripomínali ruku z Adamsovcov, dávam jednu * a zvyšné dve za hru s videním budúcnosti, plus hudba. PS: Preletím niekoľko galaxií a nezvládnem čo i len jedinú primitívnu ľudskú reč/písmo a idem zachrániť jeden primitívny druh, ktorý ma v génoch len svoje sebazničenie?

Jack Reacher: Nevracej se (2016)

Osobne si myslím, že Jackov "Posledný výstrel" mal v sebe všetko potrebné, akurát to nie každý v názve postrehol.

Trollové (2016) odpad!

Dreamworks bez nápadov? Samozrejme, trollovia.