Obhájce (2011)

Já ten příběh hltal, bavili mě zvraty a cítil jsem se jak na houpačce. Mělo to drive a šťávu, podle mě jeden z nejpřehlíženějších nových filmů, pač tvůrci by si zasloužili hodně velikou pochvalu, trochu podrbat za ušima nějakou festivalovou cenou, protože zlatá 90 ještě nevymřela.

Hačikó - příběh psa (2009)

Silnější než ta nejkvalitnější arabská káva. A budete u toho bulet jako byste krájeli tu nejštiplavější cibuli.

Život pod vodou (2004)

Vrchol to není, ale ani se to nepotopí na samotné dno a vyplaveme do menšího nadprůměru.

Až vyjde měsíc (2012)

Skvělá výprava, lokace, které jsou půvabné, o hercích netřeba mluvit. Takhle já si představuji film. Wes Anderson je jedním z nejlepších režisérů současnosti a už se těším na jeho další film.

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Trochu nostalgie nikoho nezabije, série American Pie je pro mě kultovní a tenhle díl mě nezklamal. Chápu kdo prcičkama v mládí nežil, tak ohrne nos, ale mě tohle voní a strašně rád si k tomuhle čichám. Hlavní hrdinové zůstávají stejní, jenom jsem čekal, že si nebudou tak rozumnět jako zamlada. My se starou partou s kterou jsme prcičky žrali si tak nerozumíme, jak při sledování prvního dílu. I když je pravda, že první díl jsme uctívali v 12letech, kdežto zde bylo hlavním hrdinům o pár let více. A závěrem musím podotknout, že bych se nezlobil, kdyby přišel třeba za 5 let nový díl se stejnou bandou.

Voskovec & Werich, paralelní osudy (2012) (TV film)

Kvůli Voskovcovi a Werichovi jsem hrdý, že jsem Čech. Tenhle dokument je velice citlivě zpracovaný a jsem pro, aby se pouštěl na školách.

Bůh žehnej Americe (2011)

Zajímavý námět, nadprůměrní herci, jen ten příběh vázne, prostě z toho námětu šlo vytřískat více.

Signál (2012)

Mě se baví na Řehořkovi filmy dívat, ale bohužel vždy tak půl hodiny, pak mě to omrzí, stalo se to i u Signálu. Vizuální stránka vážně promakaná, ale scénář je břečka a vesnice plná známých herců nepůsobí autenticky. A film prostě nemá konec a bez konce není film.

Ranař (2011)

Musím jít do plných hvězd, bavilo mě to. Goon je film u kterého se modlím, ať to neskončí, pač mě to tak vtáhlo do děje, že jsem nechtěl konec. Při sledování jsem zažíval něco podobného jako u televizních seriálů, kdy si prostě postavy oblíbíte tak, že se na ně musíte pořád dívat a když seriál skončí, tak je Vám to líto. A Seann William Scott je prostě skvělej herec na kterým to tady stálo a on to ustál.

Piráti! (2012)

Nad touhle animací vždy budu smekat klobouk dolů a klanět se autorům, navíc dokáží přidat příběh, který má smysl a je neskutečně svým způsobem vtipný i když se u toho nepopadáte za břicho. Velmi příjemná záležitost