MasterChef (2012) (pořad) odpad!

Kdy v televizi konečně pochopí, že už lidi nebaví se dívat na ponižování a urážení soutěžících. Porotci chtějí být drsní za každou cenu, ale jsou maximálně tak trapní, navíc postrádají charisma, škoda originál tohoto pořadu je zajímavý.

Kdo přežije - Ostrov vykoupení (2011) (série)

Ostrov vykoupení, naprosto zasloužený vítěz a agent Philip udělali z této série hodně luxusní záležitost.

3 Idiots (2009)

Bolywood mě baví čím dál tím více, filmy mají atmosféru starších filmů a příběh je úžasný, sice jsem si ještě nezvykl na ty písničky a tanečky, ale dá se to přežít.

Jmenuji se Khan (2010)

Indický Forrest Gump bojující proti xenofobii, který si na konci filmu podá ruku s Obamou a tím film dojemně skončí. Já prostě tuhle pohádku žeru.

Satan (2006) odpad!

Stupidní rádoby horor, kde postavy jsou ještě stupidnější než slovo stupidní.

Kdo přežije - Jeden svět (2012) (série)

Někteří soutěžící byli jako půjčení z Hotelu Paradise, ale byla to slušná podívaná. Kdo přežije zůstává koukatelným pořadem a zatím přežívá svoji televizní smrt.

Agora (2009)

K veledokonalému filmu tomu schází malý krůček. Krok zpátky u tohoto filmu je hlavní hrdinka, která mě tam přišla úplně zbytečná. Když se tam objevila a začala filozofovat o slunci, vesmíru, tak mě to připadlo, že to tam nepatří i když nakonec za to filozofování a bádání byla potrestána, pořád jsem měl pocit, že tam nepatří. Mnohem více mě bavili části, kdy křesťané dělali skutky ve jménu boha a projevovali se ve správném světle, protože takový jsou dodnes. Tohle si na filmu Agora cením.

Přednosta (2003)

Mám rád takové ty nezávislé filmy, které nejsou závislé na rozpočtu a musí sázet na příběh. Zde je opravdu zajímavý, ale pro mě postavy ve filmu byli neuvěřitelné, možná je to tím, že nežiji v USA, ale tak jsem to cítil a proto jsem nešel do plných.

Svět je velký a záchrana kyne odevšad (2008)

Tohle je můj první bulharský film, aspoň jestli si to dobře pamatuji. A jsem mile překvapen, 105 minut mě připadalo jako bych sledoval celý život Alexe, fakt milé překvapení bulharskou produkcí.

Čistá duše (2001)

Klasická amerikána, pěkně po áméricku natočeno. Je to doják okořeněný poselstvím, že i s handicapem jde dosáhnout velkých věcí. Ale já jim to žeru a jdu do plných hvězd.