Soukromý vesmír (2011)

Nehorázná splácanina, která nedrží pohromadě. Když jsem o námětu slyšel poprvé, tak jsem byl nadšený, ale ono to vůbec není o Honzovi a to mě nejvíce zajímalo: 37 let Honzy, od narození až po současnost, jeho životní osud. Jenže o něm to vůbec není, větší roli tu má jeho otec a dokonce i Karel Gott, který tu dostává nepochopitelně více prostoru než samotný Honza. Možná je všechno způsobeno i tím, že Honza je hulič, který žije docela pořád stejně, zasadit a sklidit jsou jeho největší zájmy a o tom by možná nešel natočit celý film, ale hold o tom byl risk, natočit někoho od narození a mapovat celý jeho život, bohužel tady to nevyšlo.

Vysvobození (1972)

Pro mě nedotažené, postavy se chovají divně a občas proletí dialog, který je neuvěřitelně hloupí. Ale když je ve filmu napětí, tak je to naprosto skvěle udělané.

Amazing Spider-Man (2012)

Naprosto zbytečný Spider-Man. Který je za prvé béčkový, od herců až po nelogické stupidity, kterými je prošpikovaný celý film. A za druhé, nechápu proč se začínalo opět ze začátku s tempem tak pomalým a nudným. Chtěl bych upozornit na scény, kdy někdo umírá (strýček Ben a ten vrchní policajt), jelikož jsou směšné, tady Spider-Man jako komedie funguje, jenže to nebyl záměr.

Méďa (2012)

Splácanina, příliš mnoho postav, děje pro jeden film, autoři tam vecpali nejspíš vše co je napadlo, dobrej fór střídá horší, skvělou situaci střídá situace, kterou jsme tisíckrát na stejný způsob viděli. Světlé okamžiky to má a je to ve výsledku docela příjemný film, ale příště bych si dal menší porci, ale lépe ochucenou. Navíc všechny fóry jsem znal už z traileru, takže jsem se ani moc nenasmál, jelikož opakovaný vtip není vtipem.

Lynč (2011)

Polská kinematografie je na převeliké úrovni a ve vysoké formě, což dokazuje i tento film. Vizuální hody, ale občas mě nechutnal příběh, zvlášť policejní, vyšetřovací část je tam zbytečná.

Modlitby za Bobbyho (2009) (TV film)

Umělé jak Prague Pride, zdlouhavé a vše dopředu předvídatelné. Plusové body dávám kameře, která byla zajímavá a druhé kladné znaménko je pro herce, kteří i když hráli dementně napsané postavy, tak to zvládli s grácií a táhnou tenhle film do pěkného průměru.

Krycí jméno Donnie Brasco (1997)

Kouzlo bylo vyzrazeno hned ze začátku, Donnie Brasco je člen FBI a tím byl divák ochuzen o moment překvapení, tohle zjištění kdyby přišlo na konec filmu, tak by byl tento film kult. A mimochodem Al Pacino je v tomto snímku úplně boží.

Twilight sága: Rozbřesk - 2. část (2012)

Čekal jsem břečku, bylo to moje první rande s Twilight. Usedl jsem v kině s pocitem, že je přede mnou 115 minutové utrpení, ale jak jsem si tak seděl bez očekávání, tak jsem se po úvodních rádoby romantických scénách u kterých jsem opravdu trpěl, jakmile ale skončili a začala akční část, tak jsem se musel přiznat, že mě to začíná bavit. Ano bylo tam spousty nelogických věcí, ale bitvy alá X-Men mě bavili, navíc celkové vyústění závěrečné bitvy je podáno překvapivou a skvělou formou. A jakmile začali titulky za hudby Green Day, tak jsem dal Twilight kopačky, ale musím uznat, že mě první rande bavilo, ale ne zas tak, že bych chtěl si dát rande s předchozími díly, které jsem neviděl.

Diktátor (2012)

Neřeším tu vtipnost a nebo kolikrát jsem se potrhal smíchy, narovinu moc jsem se nenasmál, ale řeším téma, jelikož je zábavným způsobem podaná vážná věc a to dodává celému dílu smysl.