Gangster Squad – Lovci mafie (2013)

Pokud máte rádi týmovky, tak budete vrnět blahem. A navíc udělat hlavního hrdinu gangstera je po Kmotrovi lehké, ale udělat dobře hlavního hrdinu, který loví gangstery, to jsem dlouho v žádném filmu neviděl. Tady jsem vrněl blahem a jen se díval.

Týden bez závazků (2011)

Hodnotím podle žánru, čekal jsem film, kterým se zabavím a bude mi při sledování dobře a to se splnilo bez výhrad.

Líbánky (2013)

Podle mě stejný problém jako u Nevinosti: Moc rozehraných příběhů a ve filmu se dějí věci proto, že to tak tvůrci chtěli. Například: Aleš dá urnu své životní lásky, jen tak jako svatební dar a mohl bych vyjmenovat mnoho dalších příkladů, ale nechci spoilerovat. Co musím pochválit, tak kameru na světové úrovni.

Pohádky tisíce a jedné noci (1974)

Mrzí mě, že jsem tohle neviděl jako dítě, to bych si tuhle genialitu užil milionkrát víc a s otevřenou pusou. Ale i tak to byl návrat do dětské fantazie.

Kung Fu Panda 2 (2011)

Tady to padá na záporákovi, který není vůbec zajímavý a když záporak je nudnější než rekapitulace Vyvolených, tak se nedá nic dělat i když ve filmu pár světlých okamžiků se objeví. S lepším záporákem by to byla prvotřídní podivána, kterou nabízel první díl, ovšem ten měl velice kvalitního záporáka.

The Haunted World of El Superbeasto (2009)

Svou stavbou film zcela popírá veškeré zákonitosti filmařiny, jsem si říkal při sledování. Ale, když se nad tím zamyslím, tak vlastně řemeslo je tam zachováno i když pro leckteré bude tento film težce stravitelný, mě ale chutnal.

Divoké včely (2001)

Až na divoký konec nekonec je to zajímavý film.

Na cestě (2012)

Tenhle příběh je potřeba si přečíst a ne se na něj dívat. Aby ve filmu bylo řečeno vše z knihy bylo by potřeba nejméně 12 hodin. Tohle je takové osekané, zmatené a zcela bez drog a navíc to nemá s Kerouacem co společného i když je to adaptace jeho knihy.