Fimfárum – Do třetice všeho dobrého 3D (2011)

Tak tohle se nepovedlo po skvělých dvou dílech přijde tohle ? Příliš natahované, nevyužití Werichova hlasu a vtípky typu www stránek se tam vůbec nehodili. Navíc ostatní namlouvači krom Jiráka tam dle mého nepatří. Tohle byla moje reakce na Fimfárum do třetice to nejhorší

Město bohů (2002)

Střih v tomto filmu je podle mě od boha

Absolvent (1967)

Mě tam šíleně vadili ty dlouhé pasáže, kdy hráli celé písně od Simon & Garfunkel vůbec se to dle mého názoru tam nehodilo a to mám Simon & Garfunkel hodně rád. Bohužel ani hlavní postava mě nepřesvědčila Dustin Hoffman mě tam nesedl, ale pravý opak je Anne Bancroft, které to sedlo jako prdel na hrnec. Sečteno podtženo bez ,,klipů,, Simon & Garfunkel a Dustina Hoffmana by to bylo na pět hvězd

Czech Made Man (2011)

Budař není dobrej vypráveč, obsazení těch nejhrůznějších herců od Písaříka až po vyvoleného Hranáče a vše zabaleno hezkým vizuálem. Celý film je natočený jako reklama či hudební klip, ale nedá se mu upřít odvaha, odvaha jakým způsobem je to natočeno, sázka na vizuál, který potopí nekvalitní herci a trhliny ve scénáři.

Muži, kteří nenávidí ženy (2009)

Nesedl mi hlavní herec a od toho se odvíjí moje hodnocení. Bohužel vše tu působí hrozně lacině, hold asi nejspíš nebyl velký rozpočet, který by si tento film zasloužil. Ale nejde tu jen plivat, scénář je výborný a film jako celek funguje, ale na mě to působí jako průměrná podívaná natočená ve stylu Doktora z hor.

Útěk do divočiny (2007)

Ze začátku jsem měl pocit jó to chci zkusit taky, konec mě poradil že bych to nejspíš zkoušet neměl. Tohle je skvělá podívaná, film má smysl a hloubku a závěrečná scéna musí rozbrečet každého.

Těžký život dobrodruha (1941)

Já v tom vidím parodii na noir filmy. Největší problém tohoto filmu je jeho druhá půlka, která je rozhodně slabší než první. A ten neuvěřitelný konec vše schodil. Kdyby bylo lepšího scénáře byla by tohle geniální podívaná

Thor (2011)

Nejlepší herecké obsazení co jsem kdy v komixových filmech viděl, kostými jsou také výborné. A proč to ode mě dostalo jen tři hvězdy ? Je to prostě film na který se stačí podívat jednou, sníst u něj oblíbený popcorn a posléze si říct že to bylo dobrý, ale ne výborný.