Scooby-Doo o Halloweenu (2022)

Solidní fajn animák. Rozhodně to nená na původní animáky, ale je to fajn. Vrací se i několik záporáků z původních filmů a seriálů a ty mi jako Scooby fandovi udělalo radost. Co mi radost neudělalo je to, že je Velma lesba (no tak, všichni víme, že měla skončit s Shaggym😪). 6/10 A hrál tam tenhle totální banger, za kterej přidávám bod   https://youtu.be/stokoDzOP_Y   Takže film doporučuji, ale bez jakýchkoliv očekávání.

Black Adam (2022)

Black Adam je...opravdu zvláštním filmem. The Rock si konečně po takové době zahrál svého vysněného Black Adama a je celkem poznat, že si ho užívá. Co si ale neužije divák je film. Teda pouze pokud ho neberete jako akční CGI patlaninu pro teenagery. Abych shrnul pozitiva asi bych měl začít těmi u postav. Samotný Adam je už typická ,,drsná postava" přes kopírák, takže toho bych určitě nezminoval. Kdežto za to členové JSA patří mezi ty nejlepší postavy filmu. Doctor Fate v podání brilatního a šarmantního Pierce Brosnana je nejlépe zahraná postava z celého filmu. Avšak můj absolutní favorit je Atom Smasher, který je absolutní nováček a dost připomíná Spider-Mana svojí nervozitou při první misi. A jeho chemie s Cyclone je perfektní a dost doufám, že tyto dva ještě uvidíme. Hawkman byl dost fajn a asi by si taky zasloužil vlastní projekt. No a pak zbývá žena s synem, jejichž jména jsem zapomněl 2 minuty po konci filmu, což vypovídá o jejich celkové důležitosti. Nejvíce mi ale na filmu vadí, že kdybychom ubrali pár minut screen timu Black Adamovi a na začátek filmu přidali víc z minulosti postav JSA , tak se vlastně jedná o JSA film. A dost mě mrzí že jsme se Black Adama ,,museli" dočkat hned v jeho solovce, když by zcela vystačilo kdyby byl vedlejší postava JSA filmu (Resp. tohoto filmu). Potitulková scéna mohla zůstat stejná s nasvícením budoucnosti Adama. Ale tohle není JSA film, ale film Black Adama. Když to vemu kolem a kolem, sečtu všechna pozitiva, pak se jedná s hodně odřenýma ušima o 6,5/10 P.S. Počkejte si na potitulkovou scénu. Dost možná nejlepší scéna celého filmu.

Bastardi 2 (2011)

Bohužel, jeden z vrcholů ubohosti novodobých Českých filmů. Magnuskovi to očividně nesvědčí jak na postu scénáristy, tak herce. Překvapivě jediní 2 herci, kteří něco předvedli byl Dejdar a Šťastný, na kterém bylo i v prvním filmu vidět, že si roli záporného gangstera užívá. Ale Dejdar a Šťastný je fakt málo... 1/10

Amityville Exorcism (2017) odpad!

Absolutní odpad. Sice je to fanouškovský film, ale viděl jsem dost povedených fan filmů, které byli DALEKO povedenější než toto. 77 min plného otravného vřískání a absolutně nulových ,,hereckých" výkonů. -1/10 Už nikdy, NIKDY nechci vidět.

Volný den Ferrise Buellera (1986)

Geniální teen komedie z 80. let. Ne vážně, absolutně nechápu proč jsem se na tenhle film nepodíval dříve. Hrozně zbožnuju prakticky všechny aspekty tohohle filmu, scénář , herce , jejich výkony, režii, hudbu atd. Naprosto perfektní je Ferrisovo boření tzv. 4th Wall, neboli mluvení postavy k divákovy. Jěště nesmím zapomenout na červený Ferrari 250GT California, doopravdy nádherný auto a všechny scény s ním jsou vskutku povedené. A potitulková scéna je perla. 10/10

Strach a hnus v Las Vegas (1998)

Tak tohle...bylo opravdu něco. Tenhle film na vás působí tak jak by film s drogamy v hlavní roli působit měl. Humor je velice zvláštní a svím způsobem opravdu vtipný a povedený. Johnny Depp zde podává naprosto perfektní výkon zmateného hypíka, který se velkou část filmu toulá po poušti. Tobey Maguire ve svém malém prostoru vydává také perfektní výkon. 8/10

Bubba Ho-tep (2002)

Představte si film o chlapovi co zabijí démony. Tak a ted se představte, že ho hraje legendární Bruce Campbell. K tomu přidejte, že je starý. A pokud vám to přijde málo, tak starý zabiják démonů, kterého hraje Campbell není nikdo jiný, než legenda Elvis. Tenhle film je nějakým záhadným způsobem povedený, zajímavý, vtipný, ale i hororový. 8,5/10

Prďoši (2002) odpad!

Božeee! Moje oči! Rupert Grint a jeho nejlepší role... -1/10

Simpsonovi - Tentokrát o lásce (1994) (epizoda)

Epizoda ve stylu ,,sestříháme záběry z předchozích epizod a uděláme z toho novou epizodu". 5/10 už jen za to.