Hřbitov domácích zvířátek 2 (1992)

A pak je tu druhý díl, který už nemá knižní předlohu. Příběh je hloupý, až podprůměrný, naštěstí to zachrańují kostými, a docela i hudba, která ale není tak povedená jako v prvním díle (Ramones jsou prostě Ramones). Prakticky žádná návaznost na první díl, až na jednu zmínku v zhruba půlce filmu. Nakonec, ale musím přidat půl hvězdy za šíleného Clancyho Browna, který jsou svou roli doopravdy užívá, a je prostě úžasný. 3,5/10

Hřbitov domácích zvířátek (1989)

Průměrný film, docela povedený horor. Sice to není tak atmosférické jako Kingova kniha, ale to není moc velký problém. Trikové efekty nebyli nic extra, ale na tu dobu sedí. A Pet Sematary  od Ramones na koci, je prima ukončení. 6,5/10

Catwoman: Hunted (2022)

Docela fajn DC animák. Zprvu jsem se bál toho anime stylu, ale ten nakonec ujde. Příběh je velmi lehce nadprůměrný, a je to fajn, tak na jedno puštění. Ale DC umí daleko lepší animáky. 7/10

Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství (2022)

Druhý Doctor Strange je... fajn. Což je škoda, jelikož nám bylo slibováno kvalit NWH, což se nečekaně neděje. Sam Raimi se po 15 letech vrací k Marvelu, a to s docela velkým snímkem. A je to super. Raimi je jednoduše vynikající režisér, a zde tomu nebylo jinak. Po příběhové stránce film bohužel není až moc povedený. Samotná zápletka je hodně dobrá, ale pořád je zde několik děr v ději (Zdravím NWH). Cumberbatch je zde dobrý, a opravdu se mu daří hrát Strange a jeho varianty. Samotná America Chavéz mě zase moc nenadchla, ale třeba si ji v budoucnosti oblíbím. Co se Wandy tíče, ta zde byla podle mě až moc zbytečně záporákem, jelikož prostě musí dělat hovadiny co vedou k smrtím (Viz. díry v ději). No, a kupodivu se na MCU/Marvel jedná o vynikající horor, viz. atmosféra,jumpsceary atd. Ale přesto je tady ten Multiverse moc nevyužitý, což chápu, jelikož ho budeme prozkoumávat v budoucích Marvel projektech. SPOILERY: Ilumináti byli fajn, obvzlášt Krasinski jako Mr. Fantastic,Anson Mount jako Black Bolt, a samozřejmě Stewart jako Profesor X, ale přesto tady byli jen aby Wanda mohla mít cool kill scény (Black Bolt,Captain Carter, a možná i Profesor X), a těch dohromady 5 minut s nima, bylo fakt málo. No, a pak tu jsou potitulkovky. Ta 1. je docela fajn teasing na budˇ DS3 nebo Secret Wars s Cleou. Ta 2. je taková typická MCU comedy potitulkovka. 8,5/10

Inhumans (2017) (seriál)

Zdaleka není tak špatné jak všichni říkají, ale je to hodně průměrný seriál. Příběh není nic speciálního (Takový mix AOS a GOT), a navíc se nedá sympatizovat skoro s nikým. Maximus byl ze začátku fajn, ale pak se v poseldních dílech začne chovat jako nucený záporák, a skoro nic co udělá nedává smysl. Jediný se kterým jsem dokázal sympatyzovat byl Black Bolt v podání Ansona Mounta, což je paradox, vzhledem k tomu,že za celý seriál řekl 2 slova. 5,5/10

Moon Knight (2022) (seriál)

OK, takže Moon Knight je oficiálně můj nejoblíbenější MCU seriál (Mimo Daredevila, u kterého ani Marvel neví zda je součástí MCU nebo ne). Oscar Isaac je tady nesmírně boží, a prostě fakt umí zahrát jak Marca tak Stevena (SPOILER a i ,,nováčka" Jakea), a ty přechody mezi nima jsou perfektně zahraný. Ethan Hawke si tady zahrál záporáka Arthura Harrowa, který je zajímavý, už jen v tom, že není (úplně) ,,typický" MCU záporák, a jako jeden z né příliš mnoha, se s ním dá sympatizovat. Sice nám bylo slíbeno, že dostaneme jakýsi temný a brutální seriál (Temný opravdu byl), tak ano, je  jiný od zbytku MCU, jak originem hlavních postav, tak mezi psychologií v posledních dílech, kdy si divák má říkat: ,,Tak je Marc magor, nebo ne?". Poslední díl je hrozně skvělej, ale musím vytknout, že se zde zas schiluje k klasickému Marvel digi-bordelu. Ale opravdu doufám, že se seriál dočká 2. série, nebo jiného pokračování. Je totiž škoda takovou zajímavou postavu spolu s vynikajícím Oscarem Isaacem jen tka zahodit. 10/10

The Batman vs. Dracula (2005)

Batman proti Draculovi je prostě splněný sen. A na animák to má krásně temnou atmosféru. A je to skvělý doplnění do Batman vítězí.  SPOILER Dokonce jsem si řekl: ,,Ty vole, to fakt zabili Jokera?". Jo, upír Joker byl super. 10/10

Batman vítězí (2004) (seriál)

Jeden z velmi nedoceněných seriálů vůbec, a nechápu proč. Nejlepší jsou epizody s Jokerem a Clayfacem. Jokera si zde nadaboval Kevin Richardson, a je v tom vážně dobrý. Je poznat, že se inspiroval Markem Hamillem z Batman The Animated Series. 10/10

Morbius (2022)

Tak jsme se konečně dočkali. Po 2 letech nám konečně vychází Morbius, a je... špatný. Ano, jak nečekané po ne nejlepších Venomech. Ale Venom aspon dokáže zabavit obyčejného diváka, no a to ani Morbius nezvládá. Původně jsem do kina šel s nejmenšími očekávánimi, ale i tak jsem hluboce zklamán. Ano, Matt Smith hraje záporáka perfektně, ano, hudba je fajn (Přísahal bych, že jsem chvilku slyšel znělku z TDK od Zimmera), ale furt má ten film hrozně moc děr v ději. !SPOILERY! Ach ten Keaton... Tak debilní vysvětlení jsem dlouho neviděl. Jak se tam dostal? Nemělo Strangeovo kouzlo v NWH všechny vrátit do jejich vesmíru, a ne přetahovat ty z MCU do SSU? Já bych řekl, že jo... A kde doprdele vzal ten oblek, to ho měl v řiti celou dobu, pro případ nouze? Dále, ano, vím, že nikde nebylo potrvzeno že se objeví Ander Garfield jako Spider-Man, ale sakra! Sám Daniel Espinoza údajně potvrdil, že zjistíme kdo je Spider-Man v SSU... No a z tohohle bych pochopil, že to je furt Holland! Nemluvě o tom, že většina narážek na Spider-Mana byla z filmu vystřihnuta... 4,5/10 Upřímně, nejlepší byl ten kosmonaut, který byl vidět před filmem.